Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Тресе ли се сградата?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Тресе ли се сградата?

    Ако сте построили къща, блок, хотел в близост до транспортна артерия и не сте обърнали внимание на геоложките проучвания, при всяко преминаване на камион, ще имате едно съвсем истинско заметресение...

    При мочурливи терени си е направо як тръс!

    А ако ви продават евтино имот, в близост до шосе, направете сеизмични замервания преди да платите!

  • #2
    До: Тресе ли се сградата?

    Е то всички магазини по Граф Игнатиев се тресат от трамваите

    Коментар


    • #3
      До: Тресе ли се сградата?

      Аз съм роден на "Алабин" София в 1957г. Сградата е от 1939г. 2 нива мазета, 1 магазини,6 етажа и тавански.
      Клати си се от като се помня. Ама почна да се клати повече, от като сложиха спирката на трамвая за Княжево отдолу.
      Иначе входа ни беше от към "Борис" сега е от "Алабин"
      Още си стои сградата и няма видими пукнатини, нищо че, отдолу си е мочур. Има си дренажна помпа "Сименс" поставена при строежа.
      Още не е дала фира.

      Коментар


      • #4
        До: Тресе ли се сградата?

        Гредоред ли е?

        Коментар


        • #5
          До: Тресе ли се сградата?

          Първоначално публикуван от borko73 Преглед на мнение
          Гредоред ли е?
          Кого питаш?

          Коментар


          • #6
            До: Тресе ли се сградата?

            Теб домързя ме да копирам
            от ония години трябва да е гредоред?

            Коментар


            • #7
              До: Тресе ли се сградата?

              Първоначално публикуван от borko73 Преглед на мнение
              Теб домързя ме да копирам
              от ония години трябва да е гредоред?
              Железобетонни колони трегери и плочи. Тухлени стени. Сега му викат монолитно строителство.

              Коментар


              • #8
                До: Тресе ли се сградата?

                Аз пък работя на Хр. Ботев и при преминаването на всеки един трамвай всичко се тресе. Ужас направо
                Първите дни след като започнах работа имах чуството, че постоянно има земетресение. Мисля, че никога няма да свикна с това нещо. Не ми се мисли за хората, които живеят в близост до трамвайните линии..
                Последно редактирано от Twilight; 20-05-10, 14:00. Причина: пр. гр.
                Когато не знаеш какво да правиш, придай си угрижен вид и върви забързано!

                Коментар


                • #9
                  До: Тресе ли се сградата?

                  И аз имах офис на 3 метра от околовръстното и беше много забавно, как по време на среща, непознат скача и хуква по стълбите, когато някой 20 тонен МАН профучи, натоварен с баластра!

                  Въпроса е сериозен... Един колега е изгорял, защото построил хотел на французи, близо до пътя и те съответно, като усетили че инвестицията е крива, си прибрали паричките с мотив, че сградата се тресе..
                  Последно редактирано от Volk; 20-05-10, 14:19.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Тресе ли се сградата?

                    Аз съм от Плевен и "тресенето" започна преди много години, когато трамбоваха една площадка (с ония "гюлета", дето ги "пускат" от неща като "кран") близо до нас, на която построиха доста солиден блок. Сега, като мине ТИР, усещането за "тресене" е несравнимо. В един момент от това явление бях придобил неврози и се стрясках и скачах на сън, когато се случеше...
                    Публикувайте отговор

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X