Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Райбер pvc дограма.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: До: Райбер pvc дограма.

    Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
    А какво му е специфичното на тоя райбер? Принципно по фирмите за PVC дограма трябва да има всичко. Едва ли ще откажат да ти продадат нещо, еле пък в момента.
    хъм....ходих аз и търсих на доста места,намерих в такава фирма но ми искаха 35лв с монтажа,накрая се зарових в нета и намерих на прилична цена ,сам си ги сложих,доста е просто,не искам да ги хваля но са доста стабилни райбери масивни и дограмата не мърда даже и да съм отключил дръжката,вършат ми работа и за детето че порасна и започна да отваря тук и там ,сложил съм по два на прозорец така е доста стабилно ето от къде ги купих ****** само да не прозвучи като реклама,доволен съм и затова споделям.Дано съм бил полезен,Жената също не мрънка че съм и надупчил дограмата харесват и за сега.
    Последно редактирано от STROIL; 11-10-13, 10:15. Причина: непозволен линк

    Коментар


    • #17
      От: До: Райбер pvc дограма.

      Първоначално публикуван от chano Преглед на мнение
      хъм....ходих аз и търсих на доста места,намерих в такава фирма но ми искаха 35лв с монтажа,накрая се зарових в нета и намерих на прилична цена ,сам си ги сложих,доста е просто,не искам да ги хваля но са доста стабилни райбери масивни и дограмата не мърда даже и да съм отключил дръжката,вършат ми работа и за детето че порасна и започна да отваря тук и там ,сложил съм по два на прозорец така е доста стабилно ето от къде ги купих ****** само да не прозвучи като реклама,доволен съм и затова споделям.Дано съм бил полезен,Жената също не мрънка че съм и надупчил дограмата харесват и за сега.
      Колега дай на лични,продавача.
      Няма невъзможни работи.Тел.0888344659

      Коментар


      • #18
        От: Райбер pvc дограма.

        Я сподели и на мене че пак ще ми трябват а миналия път поръчвах от ebay.
        When I'm good, I'm very good. When I'm bad, I'm even better!

        Коментар


        • #19
          От: Райбер pvc дограма.

          Скоро слагах брави за по 17 лева на една българска фирма и съм доволен.
          Правят и с еднакъв секрет по поръчка
          Заради форумните правила пиши в гугъла:
          "аксесоари ал. и пвц райбер"
          Land Rover Discovery II, V8 4.0
          VW Golf VI variant
          Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

          Коментар


          • #20
            От: Райбер pvc дограма.

            Aз го взех от technohands.net но има и други в нета,доволен съм от тези до сега не са мръднали видях че са на промоция и взех и за вилата,по празниците ще ги монтирам.ако не се вижда сайта напиши в гоогле; "райбери против кражба" и ще намериш,малко се набутах преди бяха по скъпи но не съжалявам ,то с всичко е така.Дано съм бил полезен.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X