Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Райбер pvc дограма.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Райбер pvc дограма.

    Здравейте - искам да си купя 2 такива райбера



    откривам само обаче някаква обява в интернет където им искат 30 лева на бройка което ми се вижда безумно - баща ми беше купувал преди време същото за 10тина лева но там откъдето е купувано вече няма - някой може ли да ме насочи към фирма която продава такива неща - проверил съм из няколко фирми из квартала за дограма - нямат в практикер и бриколаж също нямат става въпрос за София.

    Благодаря предварително.
    When I'm good, I'm very good. When I'm bad, I'm even better!

  • #2
    До: Райбер pvc дограма.

    А какво му е специфичното на тоя райбер? Принципно по фирмите за PVC дограма трябва да има всичко. Едва ли ще откажат да ти продадат нещо, еле пък в момента.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • #3
      До: Райбер pvc дограма.

      там е работата че няма нищо специфично очаквах да намеря такъв в практикер или бриколаж но йок , в няколко квартални фирми за дограма също го няма ,така че ако някой знае къде мога да отида и да го намеря със сигурност да казва :>
      When I'm good, I'm very good. When I'm bad, I'm even better!

      Коментар


      • #4
        До: Райбер pvc дограма.

        Сефте виждам подобно нещо. И ПВЦ ли се измята?
        Търси в големите фирми (да не казвам имена) и май тея джвъчки са си скъпи.
        Не бързай ако искаш да стигнеш
        __________________________________
        Discovery II TD5 10P

        Коментар


        • #5
          До: Райбер pvc дограма.

          Слагай метално сюрме /без насрещника/. Дограмджиите ги продават 7-10лв. Прахово-боядисани. Най-добре да влиза в пода или подпрозоречната дъска /или плот/.
          За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

          Коментар


          • #6
            До: Райбер pvc дограма.

            Първоначално публикуван от Михаил Преглед на мнение
            Сефте виждам подобно нещо. И ПВЦ ли се измята?
            Търси в големите фирми (да не казвам имена) и май тея джвъчки са си скъпи.

            става въпрос за прозорец не е проблема измятане - просто ще се почва някакъв ремонт на сградата със скелета и неща и като знам как се отваря дограмата отвън с едно парче тел реших да туря по една такава джиджавка - не че им е проблем да строшат стъклото и да отворят и в тоя случай ама..

            за сюрме и на мене ми хрумна ако не намеря такава джиджавка че туря сюрме.
            When I'm good, I'm very good. When I'm bad, I'm even better!

            Коментар


            • #7
              До: Райбер pvc дограма.

              И на мен ми трябва подобно нещо за балконските врати. Трябва да се сложи високо, за да немогат децата да го достигат, поне докато са малки. Оглеждал съм се по разни магазини, питах и фирми за дограма, но никой не може да ми предложи нещо което да не не е безобразно грозно или безобразно скъпо. От тези на снимката, дали предлагат в други цветове?

              Коментар


              • #8
                До: Райбер pvc дограма.

                Една от възможностите е да се смени обикновената дръжка на такава с ключ/около 13лв/ или скюстик /3-4лв/непозволяват насила задвижването на обкова , това са евтините варианти за по-скъпите смяна но обкова с такъв за повишена сигорност в зависимост от размера около 50лв.
                [/SIGPIC][/SIGPIC]

                Коментар


                • #9
                  До: Райбер pvc дограма.

                  Не се намират такива "райбери", вероятно защото са специфична част от точно определен модел дограма, или както обичат да го наричат производителите - "система".
                  Колкото до заключващите се дръжки само ми се разваля настроението, като си спомня, че за моята "система" бяха по 96 лева за брой и да не забравяме - единични - само отвътре.
                  Life is too short to drive dull cars!

                  Fight global warming !
                  ... turn on your A/С !

                  Коментар


                  • #10
                    До: Райбер pvc дограма.

                    абе незнам каква система са китайците ги продават по 4 долара а англичаните по 6-7 лири.
                    Лошото е че китайците продават по 500 бройки.
                    When I'm good, I'm very good. When I'm bad, I'm even better!

                    Коментар


                    • #11
                      До: Райбер pvc дограма.

                      Баща ми се занимава с дограма от сигорно пожече от 7-8 години ще го попитам. Имаш ЛС.
                      Христо Нешев:) Скайп - itskata_926050

                      Коментар


                      • #12
                        До: Райбер pvc дограма.

                        Това за което пиша аз са Германски обкови и дръжки .
                        [/SIGPIC][/SIGPIC]

                        Коментар


                        • #13
                          До: Райбер pvc дограма.

                          Има ли някакъв резултат с райберите.И аз имам интерес ,има ли ги и в цвят?

                          Коментар


                          • #14
                            До: Райбер pvc дограма.

                            Моят съвет е да послушате колегата hil, щом става въпрос за дограма.
                            edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                            Коментар


                            • #15
                              До: Райбер pvc дограма.

                              Благодаря на колегата за доверието,колкото до конкретния райбер от 17 г. внасям профили , обков и консумативи за дограма от Германия и Гърция този не ми е познат.Ще дам отговор следващата седмица.
                              [/SIGPIC][/SIGPIC]

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X