Обява

Свий
Няма добавени обяви.

възстановяване реотани

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • възстановяване реотани

    Здравейте колеги,имам малак проблем с реотаните на задното стъкло на моя freelander.Няколко от тях не работят може би са около 3-5 бр.моля ако някои има информация с какво да ги подновя нека да пише.Чух че има контактно лепило за това,но никаде не мога да намеря такова в Бургас,впрочем намерих ама е 40лв.за 2гр.
    Ако имате повече информация как да ги подновя пошете.
    БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО.

  • #2
    До: възстановяване реотани

    Първоначално публикуван от kolombo79 Преглед на мнение
    Здравейте колеги,имам малак проблем с реотаните на задното стъкло на моя freelander.Няколко от тях не работят може би са около 3-5 бр.моля ако някои има информация с какво да ги подновя нека да пише.Чух че има контактно лепило за това,но никаде не мога да намеря такова в Бургас,впрочем намерих ама е 40лв.за 2гр.
    Ако имате повече информация как да ги подновя пошете.
    БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО.
    За съжаление е толкова, съдържа златен прах (не се майтапя) и затова е такава цената. Пробвай на Фердинадова 83 б. Фирмата е "АС" ООД.
    подаръци за мъже от FACOM
    промоция на читави инструменти

    и на хоби такива

    тел. О879 Ч8Ч 2З5

    Коментар


    • #3
      До: възстановяване реотани

      Ей, ама чуден раздел си избрал за темичката си....
      "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
      Неизвестен мъдрец

      Коментар


      • #4
        До: възстановяване реотани

        Попадал съм и на сребрист. По-ефтин и работи! В Автомания май.
        0888932647

        Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

        Коментар


        • #5
          До: възстановяване реотани

          Здаравейте отново,днес си купих от това лепило за вастановяване на реотани 15.90лв от София кв.Княжево ул."Евлия Челеби" 96 GSM:08888907341 тел.02/8572374 с/у стария сержиз на жигули и лада.Чесно казано наистина има резултат само на два реотана нещо не стана,но те са прекъснати около 20см. Дано да съм помогнал с тази информация на колега със същия проблем

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X