Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Как да монтирам моноблока

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Как да монтирам моноблока

    Здравейте колеги моля за съдействие относно монтажа на тоя моноблок не ми е ясно как става закрепването му за пода тъй като според мен трябва да има допълнителни планки тип някакъв винкел или нещо подобно за от вътре.Аз не разполагам с нищо подобно пък и такива моноблокове не съм виждал всички са с 2 пети биеш 2 дюбела в пода и си готов.Устройва ме всякаква информация дори и за подобен и насока от къде да закупя тези (дюбели).Предварително благодаря.
    Прикачени файлове

  • #2
    До: Как да монтирам моноблока

    Продават се едни пластмасови надупчени г-образни планки. Питай за комплект за монтаж на моноблок. Има ги
    Land Rover Defender 110SW 300tdi

    Коментар


    • #3
      До: Как да монтирам моноблока

      Нашият е монтиран с гумена лента и монтажен силикон директно към плочките. Стана по-здраво от яйце
      Аз не вярвам в чудеса!
      Разчитам на тях!

      Коментар


      • #4
        До: Как да монтирам моноблока

        Здравей, към моноблока трябва да има крепежните елементи.Представлява Г-образна планка, от едната страна има един отвор с който се закрепва към пода, а от другата страна на планката има повече отвори който служат за закрепването на моноблока към нея.
        Ще се опитам да ти го нарисувам....

        LZ1NBN

        Коментар


        • #5
          До: Как да монтирам моноблока

          Първоначално публикуван от SLAVIKA1980 Преглед на мнение
          Здравейте колеги моля за съдействие относно монтажа на тоя моноблок не ми е ясно как става закрепването му за пода тъй като според мен трябва да има допълнителни планки тип някакъв винкел или нещо подобно за от вътре.Аз не разполагам с нищо подобно пък и такива моноблокове не съм виждал всички са с 2 пети биеш 2 дюбела в пода и си готов.Устройва ме всякаква информация дори и за подобен и насока от къде да закупя тези (дюбели).Предварително благодаря.
          И аз да помогна.
          К-т за скрит монтаж.


          http://www.nikiplast.net/bg/products/fixtures/ (дано не се сметне за реклама ,а за услуга )

          Коментар


          • #6
            До: Как да монтирам моноблока

            Първоначално публикуван от Нейчо Наков Преглед на мнение
            Здравей, към моноблока трябва да има крепежните елементи.Представлява Г-образна планка, от едната страна има един отвор с който се закрепва към пода, а от другата страна на планката има повече отвори който служат за закрепването на моноблока към нея.
            Ще се опитам да ти го нарисувам....

            +1. И понеже си градски, има ги в магазин за крепежни елементи на ул. "Найчо Цанов", под пожарната !!!
            Боян 0898 / 63 66 73
            Galloper II Exceed, 1999, 2.5 TDI, дълга база

            Коментар


            • #7
              До: Как да монтирам моноблока

              Хиляди благодарности бях сигурен че все някой ще ми помогне ако не съм нахален ще задам още един въпрос има ли смисъл да го захващам за стената?Специални благодарности на градския за адреса.

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X