Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Аларма и гаражна врата търси майстор

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Аларма и гаражна врата търси майстор

    Проблема е следния: трябва ми оферта за подмяна на съществуваща аларма на електрозадвижвана врата на подземни гаражи. Трябва да е поне със седем броя дистанционни. Възможно най-тъпата (ефтина). Един обем и един МУК.Без клавиатура. На нея НЕ се разчита за охрана, основно за отваряне и затваряне.
    Сегашната е на 12години и никой не се наема да я поправя, а особено на студено не винаги сработва.

  • #2
    До: Аларма и гаражна врата търси майстор

    Има тук един БатВальо.....ама дали ще го прочете и дали ще ти отговори та опитай с "Техноматика" в "Гугъла" и т.н......
    Той внася италиански "Найс" има и дистанционно с адаптер към чуждо управление, има и цели мотори
    ако не ти харесва "Римпекс" внасят "БФТ"
    "Бисайд" внасят "Бенинка"
    "Дитек" едноименни, така е и "Хьорман"
    "СААВ" правят също с части от разни вносители
    "R и R", " Торо Секдор", "Дюк".....сигурно с "гаражни врати и автоматика..." в гугъла ще излезат още, ама сега (набързо) се сещам само за тези
    0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

    Коментар


    • #3
      До: Аларма и гаражна врата търси майстор

      Познавам всички изброени от дядо Владо, плюс още няколко... От тях биха свършили работа "R и R" и евентуално "Техноматика".
      Последно редактирано от Ясен; 27-01-10, 09:05.
      Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
      Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

      Коментар


      • #4
        До: Аларма и гаражна врата търси майстор

        [QUOTE=дядо владо;1012768]Има тук един БатВальо.....ама дали ще го прочете и дали ще ти отговори та опитай с "Техноматика" в "Гугъла"

        Мерси. Опитах. Искат да ми сменят и задвиждането.
        Та, както съм написал, търся майстор с оферта. В Конрад ги има всички необходими компоненти. Не обичам да се правя на майстор в област където не съм. Още повече, ако аз го сглобя, комшиите ще ме заподозрят в злоупотреба.

        Коментар


        • #5
          До: Аларма и гаражна врата търси майстор

          Аз купувам за мои нужди автоматика на SEA и BESAM, като понякога разнообразявам с FAAC.
          Когато опознаеш живота - няма закъде да бързаш...

          Коментар


          • #6
            До: Аларма и гаражна врата търси майстор

            Първоначално публикуван от CAESAR Преглед на мнение
            Аз купувам за мои нужди автоматика на SEA и BESAM, като понякога разнообразявам с FAAC.
            И с какво ми помага това ?

            Коментар


            • #7
              До: Аларма и гаражна врата търси майстор

              Ами за да не правя реклама - можеш да чукнеш в гугъла и да видиш кои фирми ги внасят и да им изпратиш запитване. При желание, де. Монтирам автоматични врати от 1995г. Сега по-рядко (вече не ми е основна дейност). Изпробвал съм много автоматики.
              Когато опознаеш живота - няма закъде да бързаш...

              Коментар


              • #8
                До: Аларма и гаражна врата търси майстор

                Първоначално публикуван от giorgio Преглед на мнение
                Познавам всички изброени от дядо Владо, плюс още няколко... От тях биха свършили работа "R и R" и евентуално "Техноматика".
                на Л.С.
                Пенчо, звънни ако искаш
                Последно редактирано от Ясен; 27-01-10, 09:06.
                0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                Коментар


                • #9
                  До: Аларма и гаражна врата търси майстор

                  Пенчо, и аз се занимавам с такива врати. Звънни тука, по комшийски , да решим проблема!
                  0888237078- Евгени
                  edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                  Коментар


                  • #10
                    До: Аларма и гаражна врата търси майстор

                    Пенчо, обикновенно при системи от механични и електронни съставни части електрониката има в пъти по-голям ресурс на използване. На место да я сменяш по-добре оправи старата. В електрониката обикновенно се повреждат електролитните кондензатори, защото изсъхват след 8-10години. Просто трябва да ги подмениш и нещата ще се оправят. Това съм го правил на телевизор и вече 20 години работи като нов. Можеш да пишеш на ЛС и ако си в района на София - Кюстендил да погледна.

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X