Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Къща от бутилки и тапите им

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Къща от бутилки и тапите им

    Като стана дума във форума за къщи от бали слама,
    ето и други алтернативи.

    Къща от Бутилки.























    Технологията е безотпадъчна.Като се изпие питието тапите се съхраняват така.









    Пред къща от бутилки или от тапите им най-подходяща е такава кола.







    Целата идея е подчинена на опазването на околната среда от трудноразложими отпадъци.
    Строителния материал за градежа се добива в началото лесно и в приятна обстановка и кондиция, но ако се надвиши производителността на труда
    се получават сериозни дефекти в поточната линия. Възстановяването обичайно е след няколко часа медитация. В този период е забранено шофирането.

  • #2
    До: Къща от бутилки и тапите им

    Хех..странни чудаци има на този свят!Голяма "ангария" ми изглежда това с бутилките.
    Количеството разум на планетата е постоянна величина,а населението непрекъснато се увеличава.

    Коментар


    • #3
      До: Къща от бутилки и тапите им

      За всяко интересно и необичайно нещо трябва много труд.
      Например къща става и от парченца порцелан, но трябва да я правят китайци.


      g]






      Коментар


      • #4
        До: Къща от бутилки и тапите им

        Забавно...
        Когато опознаеш живота - няма закъде да бързаш...

        Коментар


        • #5
          До: Къща от бутилки и тапите им

          Със какво ли са пълни тия пластмасовите бутилки ...
          When I'm good, I'm very good. When I'm bad, I'm even better!

          Коментар


          • #6
            До: Къща от бутилки и тапите им

            Ефекта от тези бутилки е уникале и показва,че понякога от дори най-ненужните материали може да се направи нещо красиво.Стига да имаш време и фантазия.
            [SIGPIC][/SIGPIC]

            Коментар


            • #7
              До: Къща от бутилки и тапите им

              Просто онемях от изобретателността и ентусиазма на хората .
              Евала за идеята ! Как да не им се възхити човек . Не , че аз ще го направя .......... но самата идея е уникална . ( пластмасата е най-лошия отпадък).
              А за порцелана - демонстрация на превъзходство в тази област на Чайниците .
              Браво майкъл - в тия студове пак ни изуми !

              Коментар


              • #8
                До: Къща от бутилки и тапите им

                М да , найстина нещо красиво ... от ненужните боклуци.
                三菱帕杰羅
                Цитат:"Нямам Хоби Без Двигател" еми и аз така ...

                Коментар


                • #9
                  До: Къща от бутилки и тапите им

                  ПВЦ бутилките бих ги напълнил с пясък , стъклените така си е по добре празни въздуха все пак си е лош проводник на топлина..
                  Майкъл благодаря ти за чудесните неща които постоянно пост-ваш , следя ги с интерес , но един въпрос напира в мен като гледам пвц бутилките
                  Според мен , както се вижда , дъната на бурилките се открити , което значи ,че са изложени на атмосферни условия , а пвц-то старее.
                  Как според вас колеги са решили този въпрос ? Боята която се вижда дали е достатъчна ?
                  "Many men go fishing all of their lives without knowing that it is not the fish they are after."
                  "Много мъже риболовят цял живот , без да осъзнават , че не рибата е това което преследват."

                  Коментар


                  • #10
                    До: Къща от бутилки и тапите им

                    За ПВЦ-то (РЕТ) не знам, но на двора имам една стена от стъклени бутилки, баща ми я е правил за експеримента преди 10тина години, не е мръднала, няма и да мръдне, въпреки първоначалните съмнения, в това число и мои.
                    О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                    Коментар


                    • #11
                      До: Къща от бутилки и тапите им

                      Ако си бях събирал всички изпити бутилки, досега да съм направил няколко къщи . Ама то пиенето не е като работата ...
                      ВСИЧКО Е НА НЕРВНА ПОЧВА
                      LZ1YBB

                      Коментар


                      • #12
                        До: Къща от бутилки и тапите им

                        Помните ли вица за оня, дето си изпил всичките пари и бил последен бедняк и другият, дето върнал изпитите бутилки и станал милионер??!! Ето ви доказателството..
                        Благодаря на Майкъл!!
                        00359893488603

                        ....нямам си вече LR...

                        Коментар


                        • #13
                          До: Къща от бутилки и тапите им

                          Първоначално публикуван от zlatoto_zd Преглед на мнение
                          Помните ли вица за оня, дето си изпил всичките пари и бил последен бедняк и другият, дето върнал изпитите бутилки и станал милионер??!! Ето ви доказателството..
                          Благодаря на Майкъл!!
                          Който е трезвеник, казваш няма шансове

                          Коментар


                          • #14
                            До: Къща от бутилки и тапите им

                            Първоначално публикуван от Майкъл Преглед на мнение
                            Който е трезвеник, казваш няма шансове
                            А,има,има шансове,стига да не го мързи.
                            Аз,колко ПВЦ бутилки с безалкохолно съм изпил.Малий.
                            По темата,много находчиви хора има на този свят.
                            0осем9осем7шест0осем7едно
                            Миро

                            Коментар


                            • #15
                              До: Къща от бутилки и тапите им

                              Къща от Бутилки.
                              Целата идея е подчинена на опазването на околната среда от трудноразложими отпадъци.
                              Строителния материал за градежа се добива в началото лесно и приятно, но ако се надвиши производителността на труда
                              се получават сериозни дефекти в поточната линия. Възстановяването обичайно е след няколко часа медитация.




















































                              Технологията е безотпадъчна.Като се изпие питието тапите се съхраняват така.










                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X