Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Телевизионен техник.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Телевизионен техник.

    Здравейте, някой би ли ми препоръчал телевизионен техник който може да доиде на адрес.
    Но найстина добър такъв защото става на въпрос за телевизор Сони за който няма схема.
    Телевизора е с кинескоп. Става въпрос за София.
    Последно редактирано от Chinela; 10-09-09, 17:52.

  • #2
    От: Телевизионен техник.

    Намери ли техник? Щото и аз търся. Пак за Сони
    Изобщо препоръчайте. Аз мога да закарам телевизора до сервиза ако се налага
    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

    Коментар


    • #3
      От: Телевизионен техник.

      0888244740 Стефан

      доста отдавна не съм го търсил и дано е на този телефон........... сервиза е в Ст. град, а той живее в кв. Левски
      ________________________________________________
      Subaru OUTBACK 2,5
      Hyundai TUCSON 2.0

      Коментар


      • #4
        От: Телевизионен техник.

        Мерси. Аз съм в Хиподрума, та предпочитам нещо по-близо ако се намери
        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

        Коментар


        • #5
          От: Телевизионен техник.

          Кажи за какъв модел телевизор иде реч. Ако може го и снимай. Имам конескопно SONY на над 20 години, купено от магазина, и имах някъде някакви схеми.

          А конкретно са схема можеш да питаш и в forum.eshop.bg. Имаха и раздел със схеми на какво ли не. Току виж поне това набавите.

          А техник за съжаление не мога да препоръчам.
          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

          Коментар


          • #6
            От: Телевизионен техник.

            Сони блек тринитрон.
            kv-25c5r
            или
            kv-29c5r

            губи звука. Като го прасна се оправя (временно)
            от време на време и вертикалната развивка не се позиционира правилно. Пак се оправя с удар )

            Ма викам добре е да си работи нормално, стига реонта да не струва колкото нов телевизор.
            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

            Коментар


            • #7
              От: Телевизионен техник.

              'Бем ли гъ? Има някакъв вариант да е просто тунер, например. Тунери има, и не струват много. Може да е и някаква друга дреболия за 5 стотинки, особено щом се оправя с удар, а не е тотално умрял.

              Ще видя моя модел на село какъв е, и ще се разтършувам за схемите. 25 инчов е, black trinitron (не "hi-black", а само "black").
              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

              Коментар


              • #8
                От: Телевизионен техник.

                Моя не е на 20 години, май е на 10 примерно
                Ама аз схема и да намеря, се 200 хихихи
                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                Коментар


                • #9
                  От: Телевизионен техник.

                  Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                  Моя не е ......
                  На кьоше "Гоце Делчевъ" и "П.Ю.Тодорофф"....пише си "сервиз и т.н...."
                  0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                  Коментар


                  • #10
                    От: Телевизионен техник.

                    Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                    .....Като го прасна се оправя (временно)..... не се позиционира правилно. Пак се оправя с удар ).......
                    Офф

                    А'е сега да ми каже някой, че боя не помага..
                    Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                    Към модераторите-А изтрийте го сега.
                    Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                    Коментар


                    • #11
                      От: Телевизионен техник.

                      Първоначално публикуван от drukman Преглед на мнение
                      Офф

                      А'е сега да ми каже някой, че боя не помага..
                      Боя не помага само на грънците.
                      емил златков
                      паджеро 2.5тд
                      ве стром 650

                      Коментар


                      • #12
                        От: Телевизионен техник.

                        Щом се оправя с бой 90% са лоши спойки . Едва ли кадърен техник има нужда от схема на телевизора , даже за повечето модели сигурно ще ти я начертае на изуст .
                        0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

                        Коментар


                        • #13
                          От: Телевизионен техник.

                          Не се стърпях.Ето ти точният човек-без лоши чувства:Ох, дедо умори ме от смях. Извинявай, то темата не за веселие, но разказа ти бе покъртителен.
                          Като се заговорихме за сакатлъци с достойнствата, преди години в една яка жега съм седнал с един огромен поялник да запоявам нек'ъв детаил. Понеже е жега та не се трае съм седнал гол- голеничък на стола и бачкам. Ама понеже стола дървен и ми е студено на макарите съм седнал на края и съм ги оставил да висят необезпокоявани в нищото, а аз съм се съсредоточил върху човката на поялника. В тоя момент котарака решава, че това, дето виси е за игра, идва тихо под стола и му удря един нокът.Малииииииииии- стола на едната страна, масата- на другата, а поялника- в скута....
                          Извод- никога не работете голи.

                          Дано колегата не се разсърди ,че го препоръчвам,но нали има поялник.......

                          р.р.Аз по професия съм точно тел.техник и мисля,че вероятно някой кондензатор се е разсъхнал и затова стават такива магарии.Но наистина най-добре е на сервиз.
                          Чавдар Владимиров
                          0887/912075
                          Ленд Ровър Диско 1
                          Самуад в проект

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X