Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Гаражно осветление...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Гаражно осветление...

    Пускам темата за да може да разговаряме тук, кой какво осветлене има в гаража и колко добре осветява. Аз лично не съм правил нещо особено, две пури и тяло, не осветява добре но не е и тъмно.

    пП. Ще се радвам ако темата се разрасне
    [I][B]S мЭн - kOйТо иSкА, sРЭЩу мЭн - kОйТо мОжЭ !!![/B][/I]

  • #2
    До: Гаражно осветление...

    По принцип съм с две обикновенни 100 ватови крушки,но като имам нещо за човъркане под капака,пускам прожектор 300вата,който е главно за външно ползване,но върши чудесна работа и в гаража.
    Отделно,там имам маса за тенис,та вадя колата ,разпъвам масата и разцъкваме с приятелите под прожектора.

    Коментар


    • #3
      До: Гаражно осветление...

      Когато ми трябва много светлина, ама много, имам две 400 ватови живачни лампи (някогашните улични). Нищо не свети колкото тях, спектърът е малко кофти, но въпреки това съм ги използвал когато боядисвам кола, защото се улавя всяка капчица, която се опитва да протече. Обаче цветът на боята не се вижда Могат да се заменят успешно вече с новите, икономичните.
      За нормално влизане и излизане от гаража - обикновена крушка.
      За всичко останало - подвижна лампа. Използвам обикновена с крушка, но често я изпускам и крушката прави бум. Те по принцип така са направени, след n включвания да гърми, но е гадно, когато това става до ухото ти, въпреки предпазителя Мисля, че новите светодиодни ще са незаменими, но още не съм пробвал.

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X