Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търся група майстори за довършване на апартамент в София

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Търся група майстори за довършване на апартамент в София

    Шурея ми звъни от Чикаго снощи да му намеря група майстори, да довършат един от апартаментите му в Надежда/София/. Има два апартамента там в един блок, но за момента иска да довърши по малкия. Пък ако се разбере с майсторите може и двата, това е въпрос на разговори.
    И така апартамента е 46м2 ново строителство на замазка и шпакловка.Има само входна врата и прозорци /не съм го виждал/. Ще иска да се довърши всичко до готовност за мебели. Това включва ВиК, тоци, плочки, арматура в банята, гипс картон, подови настилки, вътрешни врати, бои и .. абе всичко. Шурея ще си идва в БГ за два месеца около месец Април. Търсят се майстори да работят качествено и експедитивно за около 2 до 3 седмици да е готово за мебелировката. Ако има някой който иска и мисли че може да се справи с работата ще му дам телефона на Шурея да си уточнят подробностите. Човека е работил няколко години по строежи в щатите като електричар и е взискателен, но си плаща.
    Това е от мен за сега.

  • #2
    Ако дадеш и телефон ще е по-лесно. Трудно ще намериш комплексна бригада за довършителни работи.
    ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

    Коментар


    • #3
      Моя телефон и да го оставя не върши работа. Затова оставям тук телефона на шурея в Чикаго. Връзката става по вайбър и е безплатна. 001 773-954-5391 Иван. Имай те предвид че може да му се звъни от 7ч сутринта до 22ч вечер Чикагско време. В момента там е 4.54 сутринта

      Някой ако е доволен от бригада дето му е свършила работа може да сподели, няма да се сърдя

      Коментар


      • #4
        Майсторите са намерени, темата за ключ.

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X