Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Преместване на електромер

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Преместване на електромер

    Здравейте, клиент съм на електрохолд и в момента моя, заедно с още няколко електромера, са събрани в едно табло на съседна улица. Някой минавал ли е процедура по изваждане и монтиране в индивидуална кутия на стълба пред дома му? И каква е цената на процедурата?

  • #2
    Аз съм на Енерго про, на сайта им има ценоразпис. Изнасяне на електромер по желание на клиента беше нещо 130-150 лв. Правих покрива и ме откачаха от стълба, но не изнесоха електромера навън при закачането.Теглих им една и сега пиша табелки по портата
    Ford Maverick II 2.3 XLT
    Ford Mondeo MK5

    Коментар


    • neumoren
      neumoren коментира
      Редактиране на коментар
      благодаря. Поредната схема за пари - електромера си беше в къщата ми, после го изнесоха далеч навън при другите. Сега, ако искам само аз да имам достъп - 150 лв

  • #3
    Живот си живеете в родината, в ДъждоБритания преместване(дори на 1-2 метра) на газ/електро-мер струва хиляди паунди... за 1-2-300 лева аз бих го местил сутрин и вечер като енергоспестяваща мярка
    Бъдете живи и здрави!

    Коментар


    • #4
      Първоначално публикуван от BatGeorgeone Преглед на мнение
      Живот си живеете в родината, в ДъждоБритания преместване(дори на 1-2 метра) на газ/електро-мер струва хиляди паунди... за 1-2-300 лева аз бих го местил сутрин и вечер като енергоспестяваща мярка
      Аз зор нямам, единствено с отчета, но ми е на селската къща и пропуск на отчет за 1-2 месеца не е трагедия. Но ме дразни, при все че идваха два пъти, спираха ток от трафопост, нов кабел...Даже ми оставиха аванс на стълба, когато благоволят началниците, само да сложат таблото и да преместят електромера. Да не говорим как мога да карам топла и евтина зима. Изнасят електромери на необитаемите къщи, което има някаква логика, но аз доста повече мога да ги набутам, но нямам такива мераци.
      Ford Maverick II 2.3 XLT
      Ford Mondeo MK5

      Коментар


      • #5
        Първоначално публикуван от BatGeorgeone Преглед на мнение
        Живот си живеете в родината, в ДъждоБритания преместване(дори на 1-2 метра) на газ/електро-мер струва хиляди паунди... за 1-2-300 лева аз бих го местил сутрин и вечер като енергоспестяваща мярка
        Всеки недоволен от условията в ДъждоБритания може да се завърне тук за да си припомни отново какво е "да си живееш живота" и да си поживее наволя...
        Не чета коментари и не отговарям на такива.

        И коментаторите...

        Коментар


        • #6
          Първоначално публикуван от Asen Kushlev Преглед на мнение
          ...Да не говорим как мога да карам топла и евтина зима....
          ???

          Dacia Duster 1.5 dci 4х4 (екзотичен автомобил)

          Коментар


          • #7
            Първоначално публикуван от kbot Преглед на мнение
            ???
            Имам достъп до зад електромера, така да го кажем. Което е на почти всички селски къщи, и не само селски.
            Ford Maverick II 2.3 XLT
            Ford Mondeo MK5

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X