Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Горивни камери за вграждане

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Горивни камери за вграждане

    Някой има ли впечатления от горивни камери за изграждане на камини?
    Български, полски ...
    Нашенските са май предимно стомана. Полските - чугун, което някак по ми допада.
    Ние не сме неутрални!

  • #2
    Бе някой има някакъв опит, ама ще трябва да идваш да лочим кафее и да го споделям, така с писане няма да стане
    0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

    Коментар


    • #3
      Чугунените са за предпочитане. Има няколко марки, но една се откроява по качество и по яки цени. Но преди да купиш, провери дали коминът ти е подходящ по диаметър. Ако е по-тесен е мъка, все едно на голям мотор да стесниш ауспуха.
      ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

      Коментар


      • #4
        За точно такива камери нямам впечатления нито наблюдения.
        Обаче бях приятно изненадан от добрата изработка на българска отоплителна печка на твърдо гориво от известна фирма.
        Казват им и “камини” но за мен си е пекча!
        За последният месец придобих 2.

        Същият модел като размер и функционалност с произход Сърбия се продава в големите железарии тип Бау-Мяу.
        Направо са си 1:1 но вносната изглежда като нескопосано копие.
        Плота не е чугун, изработката е видимо по-зле и с по-малко вложен материал.
        За сметка на това е по-скъпа.

        Абе нещо като Ява и Балкан поставени едно до друго но сравнението е точно наопаки в случая

        Та според моето скромно мнение българските печки не са никак зле.

        А е скромно понеже от казармата насам съм “карал” такава печка съвсем инцидентно.
        А още по - малко ми е минавало през ум, че в 21 век ще горя нещо за да си сгрея дирника!!!
        Враг усраине

        Коментар


        • #5
          Ползвам камера за вграждане Инвикта. Сравнявал съм с Прити. Близо 2 пъти по-добро КПД в полза на Инвикта. Също и много добри впечатления имам от Девил. .
          Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

          "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X