Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Шиферни пирони?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Шиферни пирони?

    Здравейте колеги,
    абе навсякъде търся въпросните шиферни пирони, но само в Украйна ги откривам. А цената на доставката (ако въобще е възможно) ще е доста солена. Прикрепям снимка и моля някой ако може да помогне с намирането им да каже. Благодаря!
    П.С. Не ми дава да поставя линка, но пироните са с заоблена гъбовидна глава, или просто напишете шиферние гвозди и ще ви излезнат

  • #2

    Коментар


    • #3
      Напиши пирон за ондулин и виж дали не стават за това, дето ги търсиш

      Коментар


      • #4
        Благодаря за мнението, но не става. Трябва да е гладка главата, а това зъбче пречи...

        Коментар


        • #5
          Опитай да напишеш нещо на български. Някой от резултатите да свърши работа. Пирони с голяма глава, или пирони с обла глава - варианти много.

          Коментар


          • #6
            има ги в ибей, и у нас има подобни, търси ги като покривни пирони

            още в ибей

            ________________________________________________
            Subaru OUTBACK 2,5
            Hyundai TUCSON 2.0

            Коментар


            • #7
              За какво се употребяват, конкретно тези?
              Трите О-та на неудачниците: Оплакване, Оправдаване, Обвиняване.

              Коментар


              • #8
                Търсих ги като покривни, но за жалост или размерът им е прекалено малък(2-3см), а на мен ми трябва 4,6х120мм , или пък главата им е неподходяща.

                За какво се използват - по принцип за покрив с шистови плочи, но на мен ми трябват за по-различна цел.

                Коментар


                • #9
                  Тъй като след сумати запитвания, разговори и имейли разбрах, че няма да намеря такива пирони в България, въпросът ми е някой знае ли как вървят нещата с доставките от Украйна, има ли някакви платформи или групи с хора, които пътуват и доставят(както знам че има за Англия) и т.н. Благодаря!

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X