Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търся безплатни използвани кашони

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Търся безплатни използвани кашони

    Здравейте всички. Опитах се да потърся но не можах да намеря никъде за сега. Трябват ми кашони, картони или велпапе което е използвано и се дава безплатно вместо да се изхвърля.

    Ползвам хартиеният материал за компост, мулчиране в градината, или правене на нови лехи като задушавам бурените с кашоните. Впоследствие кашоните се разграждат на 100%. (Предварително махам тиксото).

    ​​​​​​Знаете ли място (магазини, поща, офиси) където имат на камари такива кашони и просто ги хвърлят? Трябват ми много, и препоръчително без найлоново покритие или нещо друго неразграждаемо освен тиксо което може да се махне.

    Мога да пътувам към Стара Загора или Пловдив. Някой ако има идея много ще бъде от полза. Само да не е твърде далече от тези райони.

    Благодаря Ви!
    Последно редактирано от Registraciika; 27-06-21, 23:21. Причина: Допълнителна информация

  • #2
    За мен е късно - изхвърлих около 100 кашона преди време Иначе това за лехите е много добра идея (е, и много от прочелите я ще гледат да си ползват сами кашоните за нея... )
    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

    Коментар


    • #3
      Много,на камари няма да намериш-хората си ги изхвърлят,защото им пречат-до контейнерите има,поне докато мине боклучийския камион.До кофите за смет до магазини,складови бази...Никой,на когото лично не му трябват,няма да се занимава със събиране и опаковане.Мнооого хитри,изкупуват ги по 5 стинки,и върху сумата и данък...

      Коментар


      • sek.1
        sek.1 коментира
        Редактиране на коментар
        Последно цената на хартията беше 1 стотинка по пунктовете .

    • #4
      Не знам от къде си но мини по търговските обекти за промишлени стоки и железария също и по складовете на едро за хранителни стоки.Там постоянно отпадат кашони и ги дават само да им освоодиш място.При нас минава една фирма на две три седмици от тия с вторичните и ги взима без да ги плаща.

      Как го правиш този компост ,че ми стана интересно.?
      Всичко което човек иска и търси през целия си живот е :
      Място и хора към които да принадлежи ...

      Коментар


      • #5
        По пазарите има касетки, но този картон (всичкия) не е съвсем безвреден.

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X