Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"Безпрахово" сваляне на плочки в баня!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • "Безпрахово" сваляне на плочки в баня!

    Гледам, че в щатите има фирми които предлагата такава услуга.....
    Та, чудя се, дали и в наше село се намира нещо подобно???

    Абсолютно съм наясно, че няма да е съвсем безпрахово, но поне и няма да е оная пушилка, която се вдига при къртене с къртач.
    Наясно съм и с ценовата разлика, така че съм отворен за съвети и предложения.

  • #2
    Що ще ги къртиш?
    Даваш плочка в/у плочка. Ако някоя е хептен "лопаща" ще си падне без много бой.
    Имам една баня и една стара отлята кухня направени така - никакви грижи! Номера е само да се грундира добре с читав бетон контакт преди операцията.

    Коментар


    • #3
      Първоначално публикуван от I.Stoyanov Преглед на мнение
      Що ще ги къртиш?
      Даваш плочка в/у плочка. Ако някоя е хептен "лопаща" ще си падне без много бой.
      Имам една баня и една стара отлята кухня направени така - никакви грижи! Номера е само да се грундира добре с читав бетон контакт преди операцията.
      Забравих да спомена, че този вариант отпада!

      Коментар


      • I.Stoyanov
        I.Stoyanov коментира
        Редактиране на коментар
        Окей, явно имаш лични съображения или просто технически е невъзможно. Тогава гипсокартон в/у сегашните ?
        Ако мислиш, че ще се утесни с плочка/плочка - заблуда е. Аз също си мислех така, но се наложи да действам бързо и нямаше време за къртене.

        Пък ако вече хептен си решил да къртиш - затваряш плътно вратата на банята и къртенето става на етапи. Къртиш един участък - събираш боклука, чакаш прахоляка да се разнесе, изваждаш боклука. И така докато всичко което трябва да падне е в чувалите.

    • #4
      мокриш хубаво и прах няма, само кал
      ________________________________________________
      Subaru OUTBACK 2,5
      Hyundai TUCSON 2.0

      Коментар


      • I.Stoyanov
        I.Stoyanov коментира
        Редактиране на коментар
        Ако си в жилищна кооперация е малко кофти ако прекалиш с водата, че отива на долния етаж у комшиите

    • #5
      Длето колко ще пуши? Пуска се вентилацията на банята и прахът ще ходи натам. Прах има при рязане с ъглошлайф.

      Коментар


      • #6
        Гледай в ютуб има клипче как един ги сваля с газова горелка

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X