Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търся фирма за ремонт в София

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Търся фирма за ремонт в София

    Здравейте!
    Налага ми се да правя ремонт на апартамент в София на улица Земен 2,малка успоредна на Черковна между Ситняково и Оборище.Ремонта се състои в следното:усвояване на балкон към бокс,защото същият е изключително малък,завършен до степен монтиране на кухненски шкафове и подредба на ел, уредите.Ремонт на тоалетна,залепена за бокса.Плочки,шпакловка,боя на коридора.Ремонт на баня.Освен къртенето/усвояване на балкона има още две или три оформяния на арки,не обичам врати много а там са МНОГО.Гледам в нета има фирми с добри сайтове но нямам идея коя да избера за да ми се свърши работа както трябва.Площите на кухня,баня не са големи но сега не мога да напиша размери.Единствено коридора е Z образен,не малък.Та приемам предложения......
    п.п.мамка му,цЕл живот се некъде ремонти прая.....
    Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
    0888854582
    Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
    Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

  • #2
    Абе братчет... чуда ти се... ти кви неща си направил на Рашково... тва дека го пишеш не вервам да ти се опне... или времето е кът?
    Don't hunt IF you can't kill
    първо 0883 после 333 накрая 448

    LZ1BGD

    Коментар


    • traun
      traun коментира
      Редактиране на коментар
      Всичко е за вчера при мен......

  • #3
    Читави фирми за ремонт - няма. Просто всичкото ново строЙтелство се продава на "шпаХлоФка и замаСка" и са заети за години напред.
    По обява в интернет, ако поеме работата в близките два-три месеца = 99,99 % измама.
    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

    Коментар


    • traun
      traun коментира
      Редактиране на коментар
      Аъъъъъ не 90 км а 90 квадрата!!!!!!То нали се километри ми са в главата.........

    • Джоу (x3mrjoe)
      Джоу (x3mrjoe) коментира
      Редактиране на коментар
      Добре, че не си го продал !
      Тия блокове около твоя и всички строени по същото време по Никола Ботушев, та чак до сегашният Мадрид, много ми харесват, както и тези по Богдан, без панелките, разбира се.

    • traun
      traun коментира
      Редактиране на коментар
      Да,наистина така стана по добре!Единствено ме дразни тоя МОЛ дето го изакаха там!Едно време беше военно някакво.Играли сме там,на Черковна /Паун Грозданов/ тогава играехме мачове.На тая кръчма там,Вечрна среща в оригинал що витрини изпочупвахме с топката....Еееех,спомени.....

  • #4
    Има много строители, които са от страната и отиват в София на конкретен обект, изкарват го и се прибират. Познавам двама такива, а аз не познавам много строители. Та вероятности всякакви.
    Ford Maverick II 2.3 XLT
    Ford Mondeo MK5

    Коментар


    • #5
      Мога да ти препоръчам фирмата, която ми прави на мен ремонт.
      ________________________________________________
      Subaru OUTBACK 2,5
      Hyundai TUCSON 2.0

      Коментар


      • traun
        traun коментира
        Редактиране на коментар
        Ами давай я!Не пречи да говоря с тях.....

    • #6
      Един непоискан съвет от провинциален строител, който в момента строи в София (както писа колегата Asen Kuslev) - преди да започнеш ремонта вземи та си направи подробно задание. Ако нямаш задание ти ще разбираш едно под това какво и колко да се направи, а всички откликнали се строители ще виждат нещата по своему. Ако имаш задание - имаш база за сравнение между тях. Устното задание не струва нищо и не работи нито за възложителя, нито за строителя.
      Когато опознаеш живота - няма закъде да бързаш...

      Коментар


      • TigerHunter
        TigerHunter коментира
        Редактиране на коментар
        Амин!

    • #7
      Тъй.....след една година може да се каже че приключих с тоя прословут ремонт!Избрах колега от форума,Николай Александров се казва,фирмата му е СИТИ КА.Има фейс страница!Избрах гто миналата година защото ми вдъхна доверие...Май месец започна и с голям зор "завърши" на 25,12,2021.Защо в кавички?Още си довършвам след него при положение че му платих всичко,което е поискал без да му оспорвам цени!Примерно днес префугирах!Прозорец един ми сложи на новоизградено помещение /кухня/ който се оказа дефектен та се наложи да викам друга фирма да оправи проблемите му!А те бяха смяна на двата стъклопакета и монтаж на допълнителни панти щот стария стъклопакет не бе оразмерен правилно а пантите се наложиха щот духаше яко.Да-примерно исках климатици и той ми уреди три броя Митсубиши хеви,ся дали с отстъпки някви не знам.Ама още си чакам гаранциите и контакт с фирмата продавач!!!Бях му освободил целият апартамент и живеех на вилата.Свобода на действие и доверие че ще свърши всичко както трябва.Ами не свърши всичко както трябва.Монтираха ми кухненски шкафове за 6000,00 и неговите работници започнаха да си оставят инструментите върху тях.Естествено имаше щети!Смесителят в кухнята е монтиран неправилно-стенен.Тая работа,не знам как се казва,за която се завива смесителя,тя стои в стената,е монтирана с наклон и като завихме смесителя чучура му не стои хоризонтално а наклонен напред.Струята тече леко по диагонал навътре в мивката.Още си чакам едни 209,00 лева от прозореца!Не че ме бъркат........коректност тряа да има.
      Тааа.....още мога да пиша ама с две думи въпросният господин ме разочарова много.....Интериорен дизайнер бил.....Само не му намирам ника тук......
      Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
      0888854582
      Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
      Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

      Коментар


      • #8
        Добре де, явно си вкарàл парà, не драснахте ли нещо предварително, което да приемеш накрая, след което да му доплатиш всичко ?
        ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

        Коментар


        • #9
          Кво да приема,накрая зор му дадох да приключва че то станА историческо!!!Не ми се пише всичко щот няма смисъл!Жената как се беше разбесняла,не е истина!Кеф ни беше че излизат накрая.въпреки че виждах някои неща дето си ги оправих по късно.И да,вкарах пари,мисля в този апартамент да си доживея старините.Абе кво да крия,около 40к му дадох,вярно в тях влизат и ламинати и плочки и оборудване за банята ииии.........Не мога да цитирам точната сума че не ми се рови сега.
          Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
          0888854582
          Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
          Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

          Коментар


          • Dilyan Zagorchev
            Dilyan Zagorchev коментира
            Редактиране на коментар
            😲 40 бона, нямам думи.И ти си за трепане, наравно с "майстора"

        • #10
          Не че ще те успокои, повсеместно се работи по този начин. Кръжок за пари и без гаранция, последван от направи си сам.
          Добре ги пишеш тоя неща и имена, да се знае.
          Публикувайте отговор

          Коментар


          • #11
            Масово така се работи. В последните 3г се боря с една къща на село да я възстановя, почти няма етап който да не съм го правил и преправял по два пъти. При мен е още по зле защото съм в Германия и отчета на съвършеното се дава със снимки. Не се пазаря за цени и пак едно говорим друго се получава накрая. Първоначално наех фирма договори ме сез а цялостна работа, дадох едни 20х лв напред, и след 15 дена човека почина. Бяха успели само свалят стария покрив. Познай дали някой ми върна някакви пари. Последните години изкупих всички къщи на моята улица за под 30х лв, за моята си досега съм дал
            над 50 сигурно и още не е напълно готова.

            Коментар


            • Джоу (x3mrjoe)
              Джоу (x3mrjoe) коментира
              Редактиране на коментар
              Има един лаф - "От умрел писмо", та май тематично е баш за твоя случай.

          • #12
            Трябва да правя ремонти, на къща която не искам да ремонтирам, в която и живея, но така се налага, като всичко ще трябва да го прави друг, при положение, че мога почти всичко, ама са съм стрòшен.

            ... та тая мисъл ме побърква, щото на байовците (които може и да са под 30), като почна да им обяснявам кво и как искам, като видя, че почват да осират нещата, обикновено стигаме до "ми нàпраи си го сам".

            Ще почвам от кухнята и водопровода на етажа, ама чакам времето да се пооправи, та дано да е по-натам.
            ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

            Коментар


            • #13
              Абе не всички работят така....а и евтините и качествените стоки са на различни рафтове

              Коментар


              • blackfirefly
                blackfirefly коментира
                Редактиране на коментар
                Така е, обаче накрая като платиш се оказва, че са на един и същ...

              • TigerHunter
                TigerHunter коментира
                Редактиране на коментар
                Така е, обаче хубавите работи не стават бързо. Затова не работя за срок, а за резултат. Перфектни неща в строЙтелствпто няма. Има добре и зле свършена работа. С всички последствия от това. И за двете страни.

              • blackfirefly
                blackfirefly коментира
                Редактиране на коментар
                Не! Плащане за резултат и свършена работа, но е направо невъзможно. Много са разглезени майсторите и то не е от вчера.

            • #14
              И колко би трябвало да струва неевтин ремонт на 90 кв.м? 80 хиляди, 800 хиляди, 8 милиона? Лева, евро, рубли?

              Коментар


              • #15
                Интересен въпрос...
                В тия 80м2 всичко ли ще е от злато, само грубия строеж, само вратите или само држките им?
                Не чета коментари и не отговарям на такива.

                И коментаторите...

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X