Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мобилна работилница и склад ( cargo trailer tool storage )

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Мобилна работилница и склад ( cargo trailer tool storage )

    Началото на темата е от тук

    https://offroad-bulgaria.com/forum/%...80%D0%BE%D1%81 .

    В петък късно след обяд си взех ремаркето . Беше дъждовно и имах други задачи и не успях да снимам , отделно и беше сложна ситуацията при получаването и при паркирането .
    По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

  • #2
    Снимки от вчера

    Натиснете снимката за да я уголемите  Име:image_909808.jpg Прегледи:8 Размер:439.7 КБ ID:6684625
    Натиснете снимката за да я уголемите  Име:20201216_095610.jpg Прегледи:0 Размер:412.2 КБ ID:6684624
    По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

    Коментар


    • petkov_bb
      petkov_bb коментира
      Редактиране на коментар
      Честито и само да ВИ носи радост ,удобство и пари!

    • alexalex69
      alexalex69 коментира
      Редактиране на коментар
      Благодаря ! Давай на ти !

  • #3
    Борбата с качването на снимки е безмилостно жестока .

    И да споделя първи впечатления до момента . При директно сравнение със старото ми , по-малко едноосно ремарке , това се влачи по-добре , не подскача толкова по неравновностите , предполагам заради двата моста . Обаче при закачане , дори и празно е ужасно за маневриране . Подхода на влекача трябва да бъде такъв , че да се налага ход само напред към ябълката на теглича . Впредвид че дойде по-рано , отколкото го очаквах и все още не съм обмислил напълно всички дейтали от плана , смятам да се възползвам от неочакваната ми ваканция .
    По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

    Коментар


    • alexalex69
      alexalex69 коментира
      Редактиране на коментар
      Поръчах си две , за буса и за ремаркето . На буса имам доста добър парктроник и до момента не съм изпитвал затруднения само с него .

    • Roninn
      Roninn коментира
      Редактиране на коментар
      Незнам дали се похвалих че скоро преди два месеца взех ново двуосно ремарке.Със парктроника спирам на 4 пръста от теглича.

    • alexalex69
      alexalex69 коментира
      Редактиране на коментар
      Къде , как и кой модел си монтирАл , че аз съм чувАл , че работят само на пластмасова броня . Може и да е мит ,ама аз никога не съм се интересувал сериозно . На буса имам звуков , на фокуса сме с картина и система за самостоятелно полуавтоматично паркиране и това ще ми бъде първата камера за паркиране . Прочетох втори път и видях че става въпрос за влекача .Много пъти ситуацията е доста сложна и се налага да се закача , паркира и навира ремаркето на достя завряни места . Габаритите на новото са доста по различни от старото и ще се наложи да се напасвам .....
      Последно редактирано от alexalex69; 26-12-20, 21:06. Причина: допълнение

  • #4
    Адаш , да помагаме със снимките ...
    На нас клиренс ни трябва , не скорост

    Коментар


    • alexalex69
      alexalex69 коментира
      Редактиране на коментар
      Качвам , ама трудно ! Благодаря за предложението !

  • #5
    Днес си получих и wi-fi камерите за буса и ремаркето . Лесно се инсталира приложението на телефона и съм доволен от ъгъла на обектива . Очаквам и GPS трекера за монтаж . Лошото време обаче не позволява никакви дейности за удоволствие навън .


    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20201229_115744.jpg
Прегледи:309
Размер:259.4 КБ
ID:6689197
    По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

    Коментар


    • #6
      Времето наистина смачква всяко желание за дейности на открито . Не виждам по ремаркето вентилационни отвори . Може отзад на вратите да монтираш , или има за монтаж на покрив - по добър вариант според мен . Лятото са много полезни . Като монтираш камерата може да качиш една реална снимка на това което показва . Весели празници !

      Коментар


      • alexalex69
        alexalex69 коментира
        Редактиране на коментар
        От алито си харесах един покривен вентилационен люк с вентилатор и ламБа за около 100 евро . Спираме , че е гаранционно все още и нямам никакво намерение да дупча тавана . Искам да направя поне 1000 км и да минат три , четири месеца . Другият месец ще ходя да местя багажа на племенника от хонДландия в германия и се надявам да навия поне километрите .

    • #7
      Някакво развитие...снимки?
      Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
      Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
      Анатолий Пейчинов o8875о9815
      https://dvrbg.com/

      Коментар


      • alexalex69
        alexalex69 коментира
        Редактиране на коментар
        Никакво ! Започнах работа на договор във фирма с работен бус , инструменти и на твърда заплата и сега съм складирал регалите от буса в ремаркето .... Всичко стана на майтап и се съгласих за проба .... Хареса ми и май ще разпродавам ......

    Активност за темата

    Свий

    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

    Зареждам...
    X