Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търся майстор плочкаджия в гр. Пловдив

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Търся майстор плочкаджия в гр. Пловдив

    Здравейте,

    Моля да ми препоръчате майстор плочкаджия от който сте останали доволни в гр. Пловдив,
    трябва ми истински професионалист педант перфектен и безгрешен

    Моят проблем е засукан, майстора който ми прави плочките на мазе, таван, коридор, тераси, се изложи на пода на банята, получи се неестествен наклон и локва на 1м от сифона, разбрахме се да го направи втрои път, свали пода и цокъла но тъкмо преди да започне каза че трябва да напусне поради лични причини проблеми в семейството, каза и че тези проблеми били причина да не може да се концектрира и да обърка пода.

    Банята е 4 кв.м. дето се вика майстора може да го офичка за 1-2 дена, никакъв проблем за човек който знае какво прави, но голям проблем за мен

    Моля споделете контакти на майстори плочкаджии професионалисти в гр. Пловдив,
    след това ще се свързвам с тях да видим кой ще ми реши проблема.
    Имам възможност за чакане, не от днес за утре.

    Благодаря предварително.

  • #2
    Имам приятелче, което се занимава с ремонти в Марково, но не е само плочкаджия.
    И недейте така с офичкването за два дена, освен ако не е "така е думата". Правя това от двайсе години. С офичкването за два дена, се получават резултати като гореспоменатите.
    Дори за четири квадрата си трябва един ден (непълен), ако работиш сам, да си направиш замазката с перфектните наклони. На втория имаш хидроизолация и почивка. На третия плочки и на четвъртия фугиране. Това е най-бързия вариант, поне според моите мерила за качество.
    Your conscience is all you can take to your grave.

    Коментар


    • #3
      Здравейте TigerHunter, ако човека е внимателен. ако вече е правил 1-2 бани и ако има хубава машина за рязане на плочките, мисля няма да има никакъв проблем да се справи.
      Ако искате ми дайте телефона и ще му се обадя да видим какво ще каже.

      Коментар


      • #4
        ...съгласен съм с забележките, нещата винаги могат да се закучат и да не е възможно офичкване :-)

        Коментар


        • #5
          Говорих с момчето, но и той е затрупан с работа засега.
          Your conscience is all you can take to your grave.

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X