Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Сушилня AEG - мнение

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение
    суши ги, ние взехме комбинирана АЕГ миналата година, но сушилнята я ползваме изключително рядко.
    Как е АЕГ-то? Доволни ли сте? Като цена е със сигурност много ,много по-поносимо от Miele

    Коментар


    • #17
      Първоначално публикуван от 19R Преглед на мнение

      Как е АЕГ-то? Доволни ли сте? Като цена е със сигурност много ,много по-поносимо от Miele
      Доволни сме, макар и да не взехме върховия модел с термопомпата, защото той е с 5 см. по-висок от стандарта и не се събираше в предвиденото място.
      Специално от сушенето съм най-доволен аз, защото работните ми дрехи мога да ги пера всеки ден, без да чакам................. иначе по "некои" съображения моите домашните не го ползват освен ако мноого не се налага и си простират.
      за цената е така, милето са неприлично скъпи, поне за мен. Аз карам кола за 3000 и да дам 4-5 за пералня ми се вижда доста извратено.
      ________________________________________________
      Subaru OUTBACK 2,5
      Hyundai TUCSON 2.0

      Коментар


      • gy6ter
        gy6ter коментира
        Редактиране на коментар
        Работи (комбинирана е моята) .

      • rosen_offroad
        rosen_offroad коментира
        Редактиране на коментар
        Всички сушилни консумират дрехите доста по бързо.

        Да не останете изненадАни

        При нас има ли слънчице дори и зимата - дрехите отиват на простира

      • cnc82
        cnc82 коментира
        Редактиране на коментар
        Абсолютно съм съгласен с Росен.
        Даже напълно синтетични дрехи с времето умаляха доста...

    • #18
      Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение

      Доволни сме, макар и да не взехме върховия модел с термопомпата, защото той е с 5 см. по-висок от стандарта и не се събираше в предвиденото място.
      Специално от сушенето съм най-доволен аз, защото работните ми дрехи мога да ги пера всеки ден, без да чакам................. иначе по "некои" съображения моите домашните не го ползват освен ако мноого не се налага и си простират.
      за цената е така, милето са неприлично скъпи, поне за мен. Аз карам кола за 3000 и да дам 4-5 за пералня ми се вижда доста извратено.
      за кратко бяхме доста недоволни, защото започна да се държи странно и да не довършва започнатия цикъл пране, искаше аварийно източване + отваряне на капака и пускане само на "изплакване" за да довърши.

      Оказа се, че бил зависнал софтуера и иска изключване от захранването за 3 часа, за да се освести.


      ________________________________________________
      Subaru OUTBACK 2,5
      Hyundai TUCSON 2.0

      Коментар


      • #19
        С разрешение на публикувалият темата, за което моля. Имам пералня Elekrolux, от 10-15 години и работи прекрасно и безпроблемно, но сегиз-тотиз ѝ светва червения бутон, и ако се натисне, си продължава да работи, но мен ме притеснява, че не знам причината, а не може да няма такава. Имах приятел, майстор на перални, но за жалост той почина, а не ми се ще да питам случайници, титулувани - майстори/ защото не ѝм знаем имената/. Ако някой, има идея, бих бил благодарен ако я сподели .
        ILLEGITIMI NON CARBORUNDUM

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X