Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мнения за качествено падащо легло или избор на здрав разтегателен диван

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Спя на падащо легло от 5.5 години.Механизма е някакъв турски, и според мен въобще не помага при сваляне и повдигане.Добре, че трябва само веднъж на ден да го правя.Жената не може да се справи сама в никакъв случай.Матрака ми е 1.60 на 2.00 метра.Като качество на сън не мога да се оплача.Най-много ми харесва, че "оправяш" леглото за 30-40 секунди.Успех с избора.
    Младежи, уважавайте старостта - тя е вашето бъдеще...
    0887/осемпет 66 4осем

    Коментар


    • #17
      След много внимателно преосмисляне, решихме че да спим на истински двулицев качествен матрак и хубавия сън е най-важно за нас, все пак касае за години, а не за временно решение, компромиса който направихме, двойното легло ще е с размери 160 на 200 заедно с основата си също с тези размери, като да има вградени при подматрачните скари, чекмеджета които ще са за възглавниците и завивките, леглото ще бъде прилепено в хоризонтално положение плътно към стената, като ще купим огромни възглавници тип барбарони за да може леглото да става и като диван.

      Остава да кажете отзиви за матраци Нани и какви подматрачни скари да изберем, иначе това е леглото което сме си харесали:

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Screenshot_20200811-142757_Samsung Internet.jpg
Прегледи:862
Размер:168.1 КБ
ID:6633791

      Коментар


      • IvanIvanovi
        IvanIvanovi коментира
        Редактиране на коментар
        чекмеджетата не са много удобни, цяла ракла отдолу и вдигащ се матрак е по-добре. Матраци аз ползвам само на екон, над 10г. вече

      • sonda
        sonda коментира
        Редактиране на коментар
        Търси друга марка, не "Нани". Имахме такъв скъп, за две-три години се смачка, появиха се вдлъбнатини и т.н. Тед са по-добре !

    • #18
      Най-накрая направихме окончателния избор и то в последния момент на много добра промоция на легло от Jysk на GOLD серията им:



      https://jysk.bg/spalnya/legla/gold/k...ld-c25-sivo-23


      И табла за леглото което е отделно като артикул:



      https://jysk.bg/spalnya/legla/gold/k...ld-c25-sivo-23

      Спестихме към 1200 лв само от редовната им цена, с доставка директно на адрес.

      Благодаря за всички за съветите ви, ще пиша и кача снимки като дойде и сглобя.


      Снимки:


      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:132143.jpeg.jpg
Прегледи:803
Размер:30.7 КБ
ID:6634119Натиснете снимката за да я уголемите

Име:125876.jpeg.jpg
Прегледи:810
Размер:25.9 КБ
ID:6634120Натиснете снимката за да я уголемите

Име:125867.jpeg.jpg
Прегледи:804
Размер:60.0 КБ
ID:6634121Натиснете снимката за да я уголемите

Име:128128.jpeg.jpg
Прегледи:791
Размер:16.6 КБ
ID:6634122

      Коментар


      • Еделвайс
        Еделвайс коментира
        Редактиране на коментар
        Добра идея, наистина събира много прах на такова място, имам 4 чамови крачета под формата на Г хоризонтално от тежък диван на Явор, крачетата са високи 3 см. мисля че ще паснат добре а и лицевата им част е боядисана с черен лак и мисля че ще и отива на дивана.

      • artefekt
        artefekt коментира
        Редактиране на коментар
        Прахта ще си е пак там, само няма да имаш достъп да я почистваш

      • Krelion
        Krelion коментира
        Редактиране на коментар
        Няма ли да ви е тясно 1,60?

    • #19
      не да сменяш краката с други подобни, а изобщо да няма просвет https://cdncloudcart.com/11354/produ...peg?1566918803
      ________________________________________________
      Subaru OUTBACK 2,5
      Hyundai TUCSON 2.0

      Коментар


      • Еделвайс
        Еделвайс коментира
        Редактиране на коментар
        Разбрах, лошото е че като чистим с прахосмукачката, малко или много ще има все триене към дамаската на леглото и с времето ще има грозни от триенето на прахосмукачката следи, в един момент може и да се скъса, не ме питай откъде знам, май ще си оставя оригиналните крачета за да мога да чистя поне под леглото, това да му е кусура, пълно щастие няма

      • rosen_offroad
        rosen_offroad коментира
        Редактиране на коментар
        Е все може да се измисли нещо, я дървена рамка околовръст боядисана подобаващо я метална

      • Krelion
        Krelion коментира
        Редактиране на коментар
        Според Фън Шуй и други негови колеги,под спалнята трябва да има циркулация на въздух и енергия,ама вие си знаете...!

    • #20
      Аз съм с такава спалня без крачета. Събира багаж колкото голям гардероб у няма прах.
      За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

      Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X