Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бетонобъркачка

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Бетонобъркачка

    Здравейте някой може ли да ми даде мнение за тази бетонобъркачка MTX която е пусната на промоция в Home Max с чугунен зъбен венец [attachment=0]Screenshot_20200227-195047.jpg[/attachment] Благодаря предварително!

  • #2
    Като изключим цвета и малко по-големия барабан и мотор, ми изглежда съвсем като моята, на която обаче не пише МТХ. Нищо чудно да са от една фабрика с различни етикети.

    На мен ми върши работа. Зависи на тебе за какво ти трябва.
    Ние не сме неутрални!

    Коментар


    • #3
      Бетонобъркачка като бетонобъркачка - може да бърка бетон . Тя затова е и предназначена , главно .
      Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

      Коментар


      • #4
        Тя може да бърка бетон но може и да спре на първото бъркане за това търся мнения дали някой е ползвал тази марка
        Последно редактирано от stankov822; 27-02-20, 20:46.

        Коментар


        • #5
          Може и да спре. Китайска стока, какъвто ти е късметът. Ама има и гаранция.
          На разни френски, италиански вероятно цените няма да ти харесат. А и те кой ги знае дали не са правени в братски Китай ...
          Последно редактирано от Чавдар (V93); 27-02-20, 23:44.
          Ние не сме неутрални!

          Коментар


          • #6
            До сега не съм чул за такава бетонарка да е спряла някъде на първото бъркане.
            ОБаче данните на производителя за обема на всичките са силно завишени, може би защото наистина са на един производител. Ако е под 200 литра, ще се вкараш във филм. 5 колички бетон има да ги бъркаш цял ден. Това им е по-голям проблем.
            Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

            Коментар


            • #7
              След известно време работа при първата употреба, моята започна да спира след около 10 минути работа. След кратка пауза продължаваше да работи все едно нищо не е било, така че си довърших каквото имах да правя. По гаранция ми смениха мотора.
              При третата употреба някакси се изхитри да хвърли ремъка. За няколко минути ремъкът беше наместен и работата продължи.

              Не съм съгласен с това за цял ден за 5 колички. Машинката си бърка. Темпът на работа зависи най-вече от човешкия фактор. Досега с моята (190 л) аз бъркам по 1 количка (80 л) за 10-на минути. Ама като човек работи сам и налива бетона с кофа, после става бавно.
              Ние не сме неутрални!

              Коментар


              • #8
                Новата ми придобивка. Дензел в момента е на промоция в Практикер. Колко ще устиска ще видим. Днес открих сезона с първия обект ама тя ще влезе в действие на втория. Дано тази година да е доходна поне колкото миналата.
                Прикачени файлове
                "Няма как да обясниш нещо на човек, с когото ви делят два вагона книги!" Тодор Колев

                Коментар


                • veskov
                  veskov коментира
                  Редактиране на коментар
                  Който не знае и не е чувал за Дензел, бива да се поинтересува.

                • Чавдар (V93)
                  Чавдар (V93) коментира
                  Редактиране на коментар
                  E те не бяха ли пак китайски с руски етикет?

                • travelling
                  travelling коментира
                  Редактиране на коментар
                  И аз си взех такава, работи, но не съм я ползвал лично .

              • #9
                Повечето достъпни на пазара са китайски. Проблем ли е?
                "Няма как да обясниш нещо на човек, с когото ви делят два вагона книги!" Тодор Колев

                Коментар


                • #10
                  Никакъв. Моята си е откровено китайска. Върши работа.
                  Ние не сме неутрални!

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X