Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Теч на двигателно масло

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Теч на двигателно масло

    Майстор на двигатели, Мерцедес 200 ЦДИ, автоматик, от извесно време от колата прокапва масло и понамирисва, колата е на дъщеря ми, кара я на разни майстори, някой казаха хидравлично масло друг скоросна кутия, трети изпарения и всеки я пооскубе и сага вече си текна доста осезаемо. маслото е тъмно и най вероятно от двигателя. Детето ми е младо, не разбира много, вдовица е и още изплаща колата. Та не искам някой да и смени нещо си за месец и после пак. Бясна съм и ме е яд че не съм си във Варна. Та моля за адекватна помощ и читав майстор в София.
    Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

  • #2
    Дедо Владо Костинбродски.

    Коментар


    • #3
      +1!
      Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

      Коментар


      • #4
        Или той или Борката,ония ги чува мерцедесите от малък
        TOYOTA SEQUOIA ‘11
        W140 S420 '99

        Коментар


        • #5
          Благодаря на всички, но младите не слушат, одрусали я 260лв. за гарнитура, така ми каза на охладителната система, не ще да ми обясни за да не се скараме.
          Надявам се този път да са я направили, каза че майсторът бил добър, ще видим.
          Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

          Коментар


          • #6
            Не ще да е млада, ами...

            Коментар


            • #7
              При некои "майстори",Мерцедес,БМВ са със стабилни тарифи,независимо от масовоста на модела,а като чуят за ДВГ с два разпределителни или по изчанчен мотор ,направо вдигат цените като за авиомеханика!
              Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

              Коментар


              • #8
                От 1993г. Карам Мечки, знам кое как върви, нормална С,2000 куб.cdi, 2008г. С новата маска много пазена, и поддържана.
                Както казваше баща ми- Не ме е яд що ме лъжат, яд ме е що ме карат зорлем да им вярвам ?
                Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

                Коментар


                • #9
                  Първоначално публикуван от Доби Преглед на мнение
                  260лв. за гарнитура, така ми каза на охладителната система
                  То вече е минало свършено,но ......тая гарнитура струва 17лв. и се сменя за час със все приказките и кафетата.

                  Коментар


                  • #10
                    Първоначално публикуван от bocho64 Преглед на мнение
                    То вече е минало свършено,но ......тая гарнитура струва 17лв. и се сменя за час със все приказките и кафетата.
                    Тая хуйовина или някоя друга

                    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                    Коментар


                    • #11
                      Точно тази

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X