Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ПОДАРЯВАМ секция

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • ПОДАРЯВАМ секция

    Подарявам старата секция от детската. Сравнително запазена, гланц.
    Височина-2.04 м. ширина-3х90 см=2.7 м. Обявата важи една седмица. Ако след това не се намери нов собственик, секцията ще бъде разфасована до вид удобен за изгаряне в камината





    Вече закарах една подобна на село, и се чудя къде да я слагам, и тази само ми пречи.

    0898 942541, или в темата.
    Има ли желание-има и начин!

  • #2
    До: ПОДАРЯВАМ секция

    Колега, подарете я на училище, детска градина или нещо такова, където ще се ползва. Аз моите стари мебели ги нося в поделението, където работя....там просто са лукс.
    ПП. Съжалявам, че няма с какво да дойда и да я натоваря....някой колега ще се зарадва на това чудо в канцеларията си, много е запазена.
    Последно редактирано от bodo; 23-06-09, 19:59.

    Коментар


    • #3
      До: ПОДАРЯВАМ секция

      За благотворителност не се бях сетил А трябваше!
      Още утре ще отида до детската градина в която бяха децата ми, точно срещу нас е, и ще им я предложа. Така е по-правилно...
      Има ли желание-има и начин!

      Коментар


      • #4
        До: ПОДАРЯВАМ секция

        Ние пък една такава я разделихме на модули и като отделни шкафчета е супер удобна. Разхвърляни са из цялата къща.
        Aкълa e кaтo жeнскoтo нepaзпoлoжeниe. Нe ти ли дoйдe нa вpeмe, нe гo и чaкaй!

        Коментар


        • #5
          До: ПОДАРЯВАМ секция

          Първоначално публикуван от Myyy Преглед на мнение
          Ние пък една такава я разделихме на модули и като отделни шкафчета е супер удобна. Разхвърляни са из цялата къща.
          Да, ама жената не я иска. На мен никога няма да ми мине през главата подобно нещо, мога да изкарам доживот с тези секции и гарнитури. Ама жена-кво да го прайш Необходимо зло...
          Има ли желание-има и начин!

          Коментар


          • #6
            До: ПОДАРЯВАМ секция

            Секцията вече има нов собственик.

            Заключ!
            Има ли желание-има и начин!

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X