Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Цифрова телевизия DCC.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Цифрова телевизия DCC.

    Eeee няма ходжи, аз се пошегувах

    Коментар


    • #17
      До: Цифрова телевизия DCC.

      Aма има ли наистина толкова много турски програми?
      Hyundai Santa Fe CM D4EB 4WD
      Peugeot 406 RHZ, Peugeot 405 RFV, Peugeot 205 DKZ
      Volkswagen Bora AKL

      Коментар


      • #18
        До: Цифрова телевизия DCC.

        Първоначално публикуван от Dino Преглед на мнение
        Оптиката идва до блока и оттам в кутията дето става черна магия и пускат по нормален кабел до компа/рутера. ...
        И колко маймунки са се накачили/ще се накачат на тая оптика е уравнение с едно неизвестно. Я по-добре, ако има някой практически наблюдения за интернета, предлаган от DCC, да сподели впечатления.

        Коментар


        • #19
          От: Цифрова телевизия DCC.

          колеги да подновя темата защото тази вечер ми беше поредното ядосване заради кабелният оператор "близоо". много често станаха прекъсванията, и когато стане на някои филм които го следиш наистина ти писва. Та решил съм окончателно да прекъсвам договора, каквото и ще да ми струва. Ориентирал съм се към "N3" или "DCC" . моля за някакви мнения. И наи вече дали има чести прекъсвания на сигнала. Благодаря!

          Коментар


          • #20
            От: Цифрова телевизия DCC.

            Аз от 2 седмици съм на N3 (имат пакет интернет и телевизия за 23 лв. при договор за 18 мес.). Засега не съм забелязал прекъсвания на сигнала, предлагат и аналогов сигнал (мисля, че имаше 26 програми) без ограничение за броя телевизори и т. н. - може да видиш на сайта им повече подробности.

            Коментар


            • #21
              От: Цифрова телевизия DCC.

              Здравейте! Интересувам се какво е качеството в момента на DCC, дали си заслужава да мина към тях, предвид данданията, която имаше с тях относно рязане на кабели и т.н... Най-вече ме интересува качеството на картината как е...

              Благодаря!

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X