Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Жива мъка, срамотии.

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Жива мъка, срамотии.

    Купете си какъв да е вълнен панталон. Може да Гучи, Армани, Босс. Панталоните са обикновено в тъмен цвят, а хастарът на почти всички - на колана и джобовете е ...бял. Седнеш в компания и над колана ти се образува лека чупка с белееща се материя. Долните му гащи! -ще решат дамите...Също и с лека прегъвка пак при сядане с джобовете!

    Баща ми беше беше селски шивач, но такива неща не допускаше. Бяха го научили майсторите.

    За хора с по-дълги колани на кръста изборът в магазина не е голям и са принудени да си купят такъв панталон и да берат срамотиите.

    Като си купите бельо, или тениска, пуловер, риза - на различни места фабрично са пришити парченца материя, на която са означени: Марката, производител, вносител, начини на пране, гладене, сушене и т.н. и т.н. Самата материя и особено конците, с които е пришита са с остри ръбове, силно дразнещи кожата. Ако се опитате да ги изрежете, все едно остават острите конци от изкуствена материя. Получавал съм обриви от тях.
    Няма ли начин тези "данни" да бъдат в отделно пликче, та след като го изчетем да го изхвърлим?
    Гледам даже във ФЕШЪН дефилетата моделите бодро крачат с тези етикети по гащи и сутиени. Също и на стартовите блокчета по стадионите.

  • #2
    До: Жива мъка, срамотии.

    Ми явно тия етикетчета са си вид реклама. Представи си: Събличаш ба-авно някоя дама и отвсякъде стърчат етикетчета "Viktorias Sicret". После винаги ще си спомняш марката.
    Всичко готино на този свят е или незаконно,или неморално или вредно за здравето.
    -----------------------------------------------
    Питието определя съзнанието....
    -----------------------------------------------
    0887770735

    Коментар


    • #3
      До: Жива мъка, срамотии.

      Първоначално публикуван от trajal Преглед на мнение
      Ми явно тия етикетчета са си вид реклама. Представи си: Събличаш ба-авно някоя дама и отвсякъде стърчат етикетчета "Viktorias Sicret". После винаги ще си спомняш марката.
      Да бе! То аз като събличам жена, баш етикетчетата са ми на акъла и точно тях гледам!
      Иначе по собственното ми бельо и мене много ме дразнят тия етикетчета. Не ги режа, а ги отпарям, ама понякога се разпаря и шева, в който са зашити!
      "Do not correct a fool, for he will hate you;
      Correct a wise man, for he will appreciate you."

      Коментар


      • #4
        До: Жива мъка, срамотии.

        Първоначално публикуван от sl.daskalov Преглед на мнение
        Да бе! То аз като събличам жена, баш етикетчетата са ми на акъла и точно тях гледам!
        Иначе по собственното ми бельо и мене много ме дразнят тия етикетчета. Не ги режа, а ги отпарям, ама понякога се разпаря и шева, в който са зашити!
        Слави то не е ти да ги събличаш, а те тебе.Като ти събуе панталона, и като види етикетите, ще знае какво да прави.Да продължава ли или да те оставя, и да си ходи.

        Коментар


        • #5
          До: Жива мъка, срамотии.

          Първоначално публикуван от p.djartov Преглед на мнение
          Слави то не е ти да ги събличаш, а те тебе.Като ти събуе панталона, и като види етикетите, ще знае какво да прави.Да продължава ли или да те оставя, и да си ходи.
          Ааа, аха! Е няма да намери етикети, отпарям ги веднага щом си купя дрехата.
          "Do not correct a fool, for he will hate you;
          Correct a wise man, for he will appreciate you."

          Коментар


          • #6
            До: Жива мъка, срамотии.

            Да отрежа досадния и драскащ етикет - това ми е първата работа като си купя каквато и да било дреха. Няма проблем да се скъса шева - взимаш бръснарско ножче и много внимателно режеш м/у шева и подгъва.
            Ако ще нафтата и без пари да я направят, пак че краднем!
            Само DIESEL !!!

            Мечтата на всеки леопард е да има гащи от курвенска кожа.

            Коментар


            • #7
              До: Жива мъка, срамотии.

              Първоначално публикуван от мишоци Преглед на мнение
              Да отрежа досадния и драскащ етикет - това ми е първата работа като си купя каквато и да било дреха. Няма проблем да се скъса шева - взимаш бръснарско ножче и много внимателно режеш м/у шева и подгъва.
              Мхм, явно днес ти е ден да пишеш в отдавна забравени теми...

              Коментар


              • #8
                До: Жива мъка, срамотии.

                Смятам темата за изчерпана-коментирани са етикетчетата/бельо,връхни дрехи/ в '09, вече и в '10.Който за година и нещо не е разбрал,че са му досадни и/или пречат-да си ги носи със здраве.

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X