Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Да не падаме в поледица

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Да не падаме в поледица

    Дойде зимата и предстои да се пързаляме по непочистените заледени тротоари.

    Преди 4-5 години имахме в Бургас цял леден месец и аз изумявах публиката с нормален вървеж, докато наоколо се хлъзгаха и падаха.

    Направих следното:
    На боти с дебели твърди подметки завинтих със саморезни види 4,2х25 капачки от бира "Каменица". Четири отпред и две на токовете. Разбира се, с гладката страна към подметката.

    Пробвайте и ще се убедите в ефективността.

    Съветът е безплатен

  • #2
    До: Да не падаме в поледица

    Искам клип как се придвижваш с това изобретение по полиран гранитогрес или по друга твърда и гладка настилка. И без монтажи и ефекти - показвай натуралните падания!
    Не чета коментари и не отговарям на такива.

    И коментаторите...

    Коментар


    • #3
      До: Да не падаме в поледица

      Аз,на заледени повърхности ползвам кънки
      Прикачени файлове

      Коментар


      • #4
        До: Да не падаме в поледица

        Става и ако се натърка подметката с разрязан картоф, но ефекта е дефинитивен, т.е. покритието трябва да се подновявава чат-пат.
        Последно редактирано от cveti; 04-01-09, 11:43. Причина: няма нужда от цитат

        Коментар


        • #5
          До: Да не падаме в поледица

          Едно време надявахме чорапи/терлици, особено ефективни са вълнените, върху обувките и нямаше падания Помните ли?
          ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА!

          Коментар


          • #6
            До: Да не падаме в поледица

            Аз съм чул за подметки намазани с Ц-200 и пясък. Ставало супер.

            Коментар


            • #7
              До: Да не падаме в поледица

              Първоначално публикуван от Фани Преглед на мнение
              Едно време надявахме чорапи/терлици, особено ефективни са вълнените, върху обувките и нямаше падания Помните ли?

              Или лейкопласт, залепен на подметките.
              Ние не сме неутрални!

              Коментар


              • #8
                До: Да не падаме в поледица

                Истината бяха подметки от "суров" каучук, но на такива не съм попадал от преди четвърт век.
                "Обичам България, само по една причина - защото си е моя! А иначе, кой би живял доброволно в кучи ..."

                Коментар


                • #9
                  До: Да не падаме в поледица

                  Преди две години си купих някакви полу-ботуши. Марка Merell. Тук в Щатите са известни, в Европа не знам.

                  С това нещо няма подхлъзване. При ходене по твърда настилка ги усещам как леко играят, все едно грайферът се криви наляво-надясно. Предполагам имат някакъв вид вентузички отдолу.

                  Проблемът е че се слагат адски трудно, за сваляне пък ми трябва ординарец да ги дърпа като по филмите, и просто не може да се седи в нормално отоплен офис с тях, за разлика от останалите обувки. Запарват краката яко. Предполагам за работа изискваща цял ден трамбоване навън с едно обуване сутринта и едно събуване вечерта - стават.
                  Издъних се на Тюринг теста

                  Коментар


                  • #10
                    До: Да не падаме в поледица

                    Симеоне,
                    защо не каза по-рано, от тази поледица сега се излежавам с гипсирана ръка.
                    Най обичам да ми обясняват как няма да стане!

                    Коментар


                    • #11
                      До: Да не падаме в поледица

                      Първоначално публикуван от Танасе Преглед на мнение
                      Симеоне,
                      защо не каза по-рано, от тази поледица сега се излежавам с гипсирана ръка.

                      Ееее,ми кат незнайш как да падаш

                      Коментар


                      • #12
                        До: Да не падаме в поледица

                        Изпитан метод; - Купуваш от близкия магазин домакинска тел/за почистване на загорели тави и тигани/- 4 или 6 топки, продават ги залепени на картончета, разпъваш ги и слагаш на краката,като терлик и беж да те няма, е бързо се изхабяват, но ти си си купил повече от две и така, че ще подменяш по-често.
                        За метода ме светна едно бабе.

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X