Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Как да изберем качествен матрак

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Как да изберем качествен матрак

    Първоначално публикуван от mmtrance Преглед на мнение
    ...Дунапреновите матраци (полиуретанова пяна и тн наименования) освен деформирането имат едно друго отвратително качество - запаряват и запотяват, за това и не ги препоръчвам много...
    Абсолютно същото се отнася и за пенолатексовите - запарват и запотяват. Според мен са доста надценени...
    Не чета коментари и не отговарям на такива.

    И коментаторите...

    Коментар


    • #62
      От: Как да изберем качествен матрак

      Първоначално публикуван от ittso Преглед на мнение
      Абсолютно същото се отнася и за пенолатексовите - запарват и запотяват. Според мен са доста надценени...
      С дормео момори 2+12 такива грижи нямам. Не знам с какво е вътре, и не ме интересува особено.
      А съм си воднист по принцип. МНОГО. Ползваме и памучна подложка между матрака и чаршафа. Вече година няма никакви грижи. Заспивам на 10-тата секунда след лягане.

      Лошото е че дупе знае 2 и 200, и малко трудно свиквам на друго, като идем някъде на почивка. Ама както знаем пълно щастие няма.
      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

      Коментар


      • #63
        От: До: Матраци за легло.

        Не знам кой е най-добрият матрак, но едно е сигурно - НЕ Е ДОРМЕО! Съвсем наскоро имах желание да си взема комплект възглавница и матрак от техните и се оказа, че само са минали през италианското! И те вече се произвеждат в Китай - написано е на кутията! Пак добре, че са го споменали, макар и малко завоалирано - пише, че страната на произход е PRC, което те кара малко да се замислиш, докато се сетиш, че е Китай! Така че ни Слабковите, ни някой друг ще ме накара да си взема Дормео от тук насетне! То само рекламата им е голяма на тях! Сега ще ми трябва малко време, докато проуча някакви други марки, но поне съм доволна, че не се опарих!

        Коментар


        • #64
          От: До: Матраци за легло.

          Първоначално публикуван от Carrie 1978 Преглед на мнение
          Не знам кой е най-добрият матрак, но едно е сигурно - НЕ Е ДОРМЕО!
          Ъхъ, и как го разбра? От етикета?

          Аз не съм казал че е най-добрия. Просто е достатъчно добър за мен. На друг може и да не пасне, но лично мога да кажа че това е най-удобното, на което съм, спал до сега. След сигурно вече 3 години никак не съм си променил мнението. Отделно дето няма абсолютно никакви следи или изменения от ползването.
          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

          Коментар


          • #65
            От: До: Матраци за легло.

            Без да съм чел цялата тема - Happy Dreams - Imperial. Ултра матрак, даже като го погледна заспивам!
            0885600006 - Чичо Коце

            Коментар


            • #66
              От: До: Матраци за легло.

              Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
              Ъхъ, и как го разбра? От етикета?

              Аз не съм казал че е най-добрия. Просто е достатъчно добър за мен. На друг може и да не пасне, но лично мога да кажа че това е най-удобното, на което съм, спал до сега. След сигурно вече 3 години никак не съм си променил мнението. Отделно дето няма абсолютно никакви следи или изменения от ползването.
              И аз съм много доволен от Дормео.
              Със съдържащи ламелен или сферичен графит над 2,14% не разговарям.

              Коментар


              • #67
                От: До: Матраци за легло.

                Ако търсиш наистина нещо добро то горещо ти препоръчвам Матраците на фирма ЕКОН

                Коментар


                • #68
                  От: Как да изберем качествен матрак

                  +1 за Екон.
                  ВАЗ 2102 СС пакет проект 4х4
                  Е250 1998-продаден
                  Субару Пустош

                  Коментар


                  • #69
                    От: Как да изберем качествен матрак

                    Хайде някой да спретне анкета за да са по-ясни предпочитанията ни.
                    Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                    "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                    Коментар


                    • #70
                      От: До: Матраци за легло.

                      Първоначално публикуван от kozeboy Преглед на мнение
                      Без да съм чел цялата тема - Happy Dreams - Imperial. ...
                      И от мен един глас.
                      Ние не сме неутрални!

                      Коментар


                      • #71
                        От: Как да изберем качествен матрак

                        Някой да се похвали от Дормео, дали има? Сега са в някаква промоция, а трябва да си купувам матрак....
                        Може ли някой да сподели, впечатления?

                        Коментар


                        • #72
                          От: Как да изберем качествен матрак

                          Първоначално публикуван от Вико Преглед на мнение
                          Някой да се похвали от Дормео, дали има? Сега са в някаква промоция, а трябва да си купувам матрак....
                          Може ли някой да сподели, впечатления?
                          Аз. Доволен. Май ще станат 3 години вече.

                          А те винаги са в промоция, та не им се връзвай особено.
                          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                          Коментар


                          • #73
                            От: Как да изберем качествен матрак

                            Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
                            Хайде някой да спретне анкета за да са по-ясни предпочитанията ни.
                            http://magniflex.bg/test/quiz-it.html#step1


                            LR 90 - 1990, 2.5 TD заменен от Andro160 с 300 TDi
                            LR Defender 110 - 2003, TD5
                            Honda CR-V II - 2004, 2.0
                            тел. 0887 581 738

                            Коментар


                            • #74
                              От: Как да изберем качествен матрак

                              Magniflex Medicare vs. Dormeo aiMemory silver ?

                              Коментар


                              • #75
                                От: Как да изберем качествен матрак

                                Първоначално публикуван от Вико Преглед на мнение
                                Magniflex Medicare vs. Dormeo aiMemory silver ?
                                за дормеото - това, че е терморегулиращ и че е със сребърно не знам си какво .... рекламни трикове (то не че магнифлекс не ги прилагат същите трикове де)
                                гаранция 10 срещу 15 години, ама какво покрива тая гаранция никому не е ясно. Продавал съм матраци (работех в мебелен магазин) от магнифлекс оплакване не съм имал. Сестра ми е с магнифлекс вече 6 години и е доволна, на мен ми предстои покупка на матрак и ще бъде точно Magniflex Medicare.
                                Да кажа само, че сега не работя в мебелна фирма и не съм търговец на магнифлекс
                                I'm not Lost, I'm Discovering !

                                088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X