Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Къртене

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Къртене

    Колеги, Моля дайте координати на коректна фирма, която се занимава с къртене и извозване. Става въпрос за мозайка около 2,3кв.м. Трябва ми спешно, защото в събота идва плочкаджията. /София, кв. Фондови жилища/
    Благодаря предварително.

  • #2
    До: Къртене

    Всички (майстори) са станали доста нагли и за малки неща не идват. Аз имах 2.8 кв. мозайка, никой не икаше да кърти. Накрая взех едно HILTI ,един общ работник и за точно 6 часа нямаше нищо останало ( мозайка + 10-15 см мазилка).

    Препоръка: вземи си къртач под наем и общ работник. Къртача не е нужно да е голям, важно е да е качествен. Аз взех 1200 W Хилти, не помня модела, с неговите приставки на 75% удар влизаше като горещ нож в масло...
    Георги Гатев

    Коментар


    • #3
      До: Къртене

      Колегата Trimata e прав.Дори и общ работник не трябва.
      В момента пияният гръцки народ се опитва да фокусира дългия лист със сметката, който му подава все по-изнервеният европейски сервитьор. А махмурлука тепърва предстои...

      Коментар


      • #4
        До: Къртене

        Първоначално публикуван от Peter TurboD Преглед на мнение
        Колеги, Моля дайте координати на коректна фирма, която се занимава с къртене и извозване. Става въпрос за мозайка около 2,3кв.м. Трябва ми спешно, защото в събота идва плочкаджията. /София, кв. Фондови жилища/
        Благодаря предварително.
        Колега, ти си ми бил почти комшия, аз съм в Св.Троица
        Георги е прав.За тази квадратура фирма няма да дойде.
        Ако искаш мога да ти дам моя къртач да посвириш на комшиите?
        Наема е студена бутилка Старопрамен светло

        Коментар


        • #5
          До: Къртене

          Първоначално публикуван от rumbata Преглед на мнение
          Колега, ти си ми бил почти комшия, аз съм в Св.Троица
          Георги е прав.За тази квадратура фирма няма да дойде.
          Ако искаш мога да ти дам моя къртач да посвириш на комшиите?
          Наема е студена бутилка Старопрамен светло
          Колега, много благодаря за предложението, но вече опазарих един младеж да изкърти, изчисти и извози в петък. Много съм натоварен напоследък и затова предпочитам друг да свърши работата. Във Фондови са родителите ми, а аз съм в Банишора (също близо) и нищо не пречи да "изкъртиме" по един Старопрамен

          Коментар


          • #6
            До: Къртене

            При мен след неуспешен опит да намеря машина за циклене на под, дойдоха едни юнаци и изциклиха. Само дето след тях търках с лентов шлайф...
            "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

            Коментар


            • #7
              До: Къртене

              Първоначално публикуван от братчеда Преглед на мнение
              Колегата Trimata e прав.Дори и общ работник не трябва.
              Брат'чед, не си прав. Общ работник трябва. Задължително. Сега съм в разгара на поредния ремонт и след малко пускам тема за издирване на общ работник. На мен ще ми трябва за около 2 месеца.

              Първоначално публикуван от Peter TurboD Преглед на мнение
              Колега, много благодаря за предложението, но вече опазарих един младеж да изкърти, изчисти и извози в петък. Много съм натоварен напоследък и затова предпочитам друг да свърши работата. Във Фондови са родителите ми, а аз съм в Банишора (също близо) и нищо не пречи да "изкъртиме" по един Старопрамен

              За Старопрамен-а ще се радвам и аз да се присъединя. "Мъжете знаят защо"
              Георги Гатев

              Коментар


              • #8
                До: Къртене

                Първоначално публикуван от trimata Преглед на мнение
                Брат'чед, не си прав. Общ работник трябва. Задължително. Сега съм в разгара на поредния ремонт и след малко пускам тема за издирване на общ работник. На мен ще ми трябва за около 2 месеца.
                А бре, Георги, ти нали само гумичките на батерията в банята щеше да сменяш.
                После нещо си поизкъртил, сега си в разгара на поредния ремонт с общ работник.
                Скоро да не чуем за строителна фирма "ТРИ-МА-ТА"ЕОООД-е и да станеш изпълнител на отсечката на метрото Княжево-Требич?

                Колега, Peter TurboD, в знак на извинение, че ти оспамих темата бирата ще е от мен,
                но ако чакам да си свършите ремонтите вие четиримата, може и бира да не остане.
                Народа е жаден

                Коментар


                • #9
                  До: Къртене

                  Първоначално публикуван от rumbata Преглед на мнение
                  А бре, Георги, ти нали само гумичките на батерията в банята щеше да сменяш.
                  После нещо си поизкъртил, сега си в разгара на поредния ремонт с общ работник.
                  Скоро да не чуем за строителна фирма "ТРИ-МА-ТА"ЕОООД-е и да станеш изпълнител на отсечката на метрото Княжево-Требич?

                  Колега, Peter TurboD, в знак на извинение, че ти оспамих темата бирата ще е от мен,
                  но ако чакам да си свършите ремонтите вие четиримата, може и бира да не остане.
                  Народа е жаден
                  . Съдейки по темповете на ремонт ако аз взема да стря метрото, то ще е готово след няколко века... Княжево-ТРебич?! То ще има по 1-2 пътника на ден това метро.

                  ПП. Така се хилих на това твое мнение, че взех че се уморих и ще взема да легна да спя !

                  ПП2. Колега Peter TurboD извинявам се за спама, той Румбата предложи да черпи, ще взема и аз да се присъединя към неговото черпене!
                  Георги Гатев

                  Коментар


                  • #10
                    До: Къртене

                    Колеги, само да свърша с тая баня и ще почерпя и аз. Писна ми от ремонти, щото много време ме разиграват разни майстори и май докато не играе тупалката няма да се оправят.

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X