Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Винилна облицовка - САЙДИНГ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Винилна облицовка - САЙДИНГ

    Ако ти харесва - ползвай го смело.
    Когато опознаеш живота - няма закъде да бързаш...

    Коментар


    • #17
      От: Винилна облицовка - САЙДИНГ

      Първоначално публикуван от CAESAR Преглед на мнение
      Ако ти харесва - ползвай го смело.
      Като гледах преди години в кв.Обеля в София след една яка градушка какво стана на хорицата с външните изолации, направо лошо ми стана, пък на тях незнам какво им е било.Та от тая гледна точка мисля че сайдинга е доста по здрав на подобни условия.
      Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

      Коментар


      • #18
        От: Винилна облицовка - САЙДИНГ

        Първоначално публикуван от faster Преглед на мнение
        Като гледах преди години в кв.Обеля в София след една яка градушка какво стана на хорицата с външните изолации, направо лошо ми стана, пък на тях незнам какво им е било.Та от тая гледна точка мисля че сайдинга е доста по здрав на подобни условия.
        Аз съм виждал същото със сайдинг, така че както и при външните изолации така и при сайдинга има и качествени и некачествени материали, има и качествен и некачествен монтаж...
        Когато опознаеш живота - няма закъде да бързаш...

        Коментар


        • #19
          От: Винилна облицовка - САЙДИНГ

          Тази година на "Стройко" мярнах сайдинг с финишен слой от ситно натрошен камък и разни други варианти, повишаващи естетическото му въздействие. Аз лично нямам нищо против сайдинга, защото е лесен за монтаж, подмяна и ревизия, а ако някой ден съберете пари спокойно може да се смени с някакъв друг вид облицовка от по-висок клас. Най-важното е, че изолацията под него - минералната вата - е един от най-добрите изолационни материали, измисляни някога.
          Александър

          Коментар


          • #20
            От: Винилна облицовка - САЙДИНГ

            Сигурно и той е уязвим,но мисля че е по лесен за ремонт ще смениш панел два,три,а стандартната изолация с фибран и стереопор е кофти- шпакловка и боя от долу до горе!Кофти работа май!
            Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

            Коментар


            • #21
              От: Винилна облицовка - САЙДИНГ

              Първоначално публикуван от faster Преглед на мнение
              Сигурно и той е уязвим,но мисля че е по лесен за ремонт ще смениш панел два,три,а стандартната изолация с фибран и стереопор е кофти- шпакловка и боя от долу до горе!Кофти работа май!
              Всяка технология си има своите плюсове и минуси.
              Когато опознаеш живота - няма закъде да бързаш...

              Коментар


              • #22
                От: Винилна облицовка - САЙДИНГ

                Преди 3 години си направихме къщата със сайдинг , останахме изключително доволни, къщата стана чудесна и топлоизолацията е много добра. фирмата от Раковски Грипс я монтира, момчетата работят много добре. Препоръчвам. Може да ви изпратя и снимки ако искате

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X