Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вакуум помпа за климатици?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Вакуум помпа за климатици?

    Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
    Тук съм решил в качеството на развлечение да монтирам 2 или 3 климатика по почивните дни...….

    Нови ли са климатиците?
    Дизелов Jeep, не е Jeep.

    Коментар


    • #17
      От: Вакуум помпа за климатици?

      Първоначално публикуван от petroffbg Преглед на мнение
      Най-бюджетно и вършещо работа е компресор от хладилник. Ако няма да се занимаваш за напред професионално,не си струва инвестицията във двустъпален и т.н. компресор.
      Да наистина това е най бюджетното решение. С компресор от хладилник ЗИЛ съм вакумирал 10-тина инсталации на автомобили след ремонти и преди да ги заредя . Също така и на 3-4 домашни климатика им смених маслото и фреона, като за целта колкото и да не е Nature Friendly с помощта на компресора от хладилника направих вакум като изхвърлих наличня фреон в атмосферата. Вече 4-та година всичко си работи без забележки

      Коментар


      • #18
        От: Вакуум помпа за климатици?

        Първоначално публикуван от mitko punev Преглед на мнение
        Вакуум помпите са различни по мощност и дебит. Разликата е че едностъпалните немогат да направят по дълбок вакуум от 150 микрона, двустъпалните правят 15 микрона...за мерната еденица си намерете таблица, за да си сметнете в барове какво правят тези стойности.
        Ясене, при мен има вакуум помпи и тръби, пиши на лично ако искаш. Или ми звънни на О88515292З
        Поздрави
        Къде се намираш и работиш ли в събота

        Коментар


        • #19
          От: Вакуум помпа за климатици?

          За тръбите внимавай, че за климатиците трябва да са в цолови размери, аз псувах доста, че бях купил метрични .
          Иначе хладилен компресор по стрелката добре се представя .
          0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

          Коментар


          • #20
            От: Вакуум помпа за климатици?

            Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
            Къде се намираш и работиш ли в събота
            Президент Линкълн 84, тази събота не съм на работа, но магазина работи от 9ч до 12,30ч. ще предопредя колегите за отстъпка, саво кажи че си Ясен!

            Коментар


            • #21
              От: Вакуум помпа за климатици?

              Първоначално публикуван от travelling Преглед на мнение
              За тръбите внимавай, че за климатиците трябва да са в цолови размери, аз псувах доста, че бях купил метрични .

              Никакво значение няма, само за конусната дъска понякога е проблем... разликата е в десети... е понякога и с гайките е врътня..

              Коментар


              • #22
                От: Вакуум помпа за климатици?

                Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                - просто си работи, с нулева поддръжка (все забравям да и сменя маслото, че вече има и антифриз и спирачна течност в него).
                .
                Така става от бързане и мързел.Ако има сложена събирателна бутилка -проблеми йок.. Може да се ползват метални и даже стъклени съдове с подходящ размер. -Пр. бутила,дамаджана (3,5л.) -каквото ти "роди"...............

                Коментар


                • #23
                  От: Вакуум помпа за климатици?

                  Точно СЪС събирателна бутилка са се случили нещата. Тя и бутилката си има обем - моята е около половин литър.

                  А не го сменям щото все забравям да купя, пък я ползвам 2 пъти в годината. Маслото си е прозрачно и не е мътно. Просто е жълто-зелено на цвят.
                  Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                  Коментар


                  • #24
                    От: Вакуум помпа за климатици?

                    Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                    Тя и бутилката си има обем - моята е около половин литър.

                    А не го сменям щото все забравям да купя, пък я ползвам 2 пъти в годината. Маслото си е прозрачно и не е мътно. Просто е жълто-зелено на цвят.
                    "Проблем" е малкия обем на съда и че не е прозрачен.
                    -Аз, още по рядко ползвам моята -2 пъти за последните пет години и само събира прах......(Galaxair:2VP-42).

                    Коментар


                    • #25
                      От: Вакуум помпа за климатици?

                      Първоначално публикуван от mitko punev Преглед на мнение
                      Президент Линкълн 84, тази събота не съм на работа, но магазина работи от 9ч до 12,30ч. ще предопредя колегите за отстъпка, саво кажи че си Ясен!
                      Ясно: След няколко часа Дуел правят прИмоция...
                      За да получите отстъпката използвайте промокод "Ясен".

                      П.П. Моята вакуум помпа от Митко съм я купувал. Така, че той е правилния информатор и дилър.
                      Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                      "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X