Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Печка на дърва с фурна Прити fm - мнения?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Печка на дърва с фурна Прити fm - мнения?

    Здравейте! Търся мнения за печка на дърва с фурна. Спряла съм се на Прити fm. Проблемът е, че до сега имах една голяма готварска печка на дърва, която обаче много бавно затопля и всъщност не отоплява добре. В мазето имам малка, на Прити, без фурна, която за половин час затопля стаята перфектно, така че мога да направя разлика между двете.
    Трябва ми за отопление на 1 стая, 3х4 горе-долу, стаята е кирпич, прозорците ПВЦ. Чудя се, някой дали е ползвал въпросният модел на Прити? Да не ми създава и тя същите проблеми?

  • #2
    От: Печка на дърва с фурна Прити fm - мнения?

    Аз ползвам Прити с фурна от тази зима, уникална печка топли много харчи дърва наполовина на старата готварска печка.
    Взимай смело, моята ми излезе около 540 защото си взех и вратичките под перката,продават се без тези вратички но е грозно.
    "Джипът започва да върви, като спре да ти е жал за него"УАЗ 469ТЕРАНО 2,7ТДПЕЖО 307 1,6хди

    Коментар


    • #3
      От: Печка на дърва с фурна Прити fm - мнения?

      Тази, която съм харесала е от тесните и е около 380 лв. Та специално за нея питам, понеже сигурно и горивната й камера не е много голяма, та не знам колко и как ще топли.

      Коментар


      • #4
        От: Печка на дърва с фурна Прити fm - мнения?

        На Прити имам доста стара камина, която така си стои в мазето, понеже никога не намерих време да я инсталирам. Малка.
        По това, което виждам, през годините доста напреднаха с техниката и новите им неща вероятно са добри. Все пак с тия печки прецени кое ти е приоритет-готвенето или отоплението. Не е толкова лесно да се постигне баланс между двете с тая техника и винаги правят едното по-добре от другото.
        Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

        Коментар


        • #5
          От: Печка на дърва с фурна Прити fm - мнения?

          Първоначално публикуван от kra_kra Преглед на мнение
          Аз ползвам Прити с фурна от тази зима, уникална печка топли много харчи дърва наполовина на старата готварска печка.
          Взимай смело, моята ми излезе около 540 защото си взех и вратичките под перката,продават се без тези вратички но е грозно.
          За същия модел ли говориш? Защото има една приличаща на типичните стари готварски печки и те са гола вода, абсолютен боклук. Не гори, а за готвене върху нея горе долу, фурната изобщо не се нагрява
          А тези простотии се правят от името на всички ни.
          Даника
          Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

          Коментар


          • #6
            От: Печка на дърва с фурна Прити fm - мнения?

            На селската къща се ползва такава . Помещението е аналогично , и от кирпич. Дограмата е дървена. Това нещо като стопли комина и себе си , после прави сауна до един час и се отварят врати зимата Вижте му параметрите за габарити помещение, но за това помещение идва даже по-мощна .

            Коментар


            • #7
              От: Печка на дърва с фурна Прити fm - мнения?

              Първоначално публикуван от ALEX_Z Преглед на мнение
              На селската къща се ползва такава . Помещението е аналогично , и от кирпич. Дограмата е дървена. Това нещо като стопли комина и себе си , после прави сауна до един час и се отварят врати зимата Вижте му параметрите за габарити помещение, но за това помещение идва даже по-мощна .
              Вашият модел точно fm ли е? Понеже чета мнения за другият модел -fg, но те са по-скъпи. А относно fm, то това е най-евтиният вариант на Прити с фурна. Виждам, че е мощна, но по-слаба нямат. А горивната камера събира ли достатъчно дърва?

              Коментар


              • #8
                От: Печка на дърва с фурна Прити fm - мнения?

                А Вашата точно модел fm ли е? Защото има и модел fg и за не четох, че е доста добра, но и доста по-скъпа, а мен ме интересува по-евтиния им модел.

                Коментар


                • #9
                  От: Печка на дърва с фурна Прити fm - мнения?

                  А Вашата печка модел fm ли е?

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X