Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търси се : Пластмасов смесител за душ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Търси се : Пластмасов смесител за душ

    Привет,
    От около година съм собственик на английска мобилна къща, в която всичко си е като у дома, само че някак си по-умалено и олекотено.
    В тази връзка смесителната батерия в банята тази зима се спука и съм в почуда от къде мога да си намеря подобно нещо.
    Всичко е изработено от твърда бяла пластмаса.
    Между осово разстояние на тръбите за топла и студена вода 110мм.
    Външна резба на тръбите ф 20мм Х1,5-ей така на око-нямам резбомер,не съм майстор и окомера ми може и да не е точен! Ф и между осово са мерени с най-обикновена рулетка.
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_2268.jpg
Прегледи:1
Размер:338.9 КБ
ID:6157632

    Търся място от където мога да се снабдя с такова изделие.
    Ще бъда благодарен,ако споделите от къде се снабдявате с подобни неща за каравани и кемпери например!
    Искам да запазя максимално оригиналния и компактен вид.
    Знам,че може да се побългари със стандартни елементи, но при този вариант,ще се наложи да сменям и тръби и вид и т.н.,така че ще помоля тази опция да не се коментира!
    2023 Honda CRF 300 Rally,2017 Dacia Duster 1,5dci 4x4 леко пипната, 2013 Honda NT700 Deauville,ABS

  • #2
    От: Търси се : Пластмасов смесител за душ

    Здравей, има два големи каталога за всякакви неща за кемпери и каравани, включително и резервни части за тях: Movera и Frankana. Има ги онлайн, можеш да ги разгледаш, като ако си харесаш нещо от тях можеш да го поръчаш в България. Аз знам 3-ма търговеца, които предлагат стоки от тези каталози: Перфект караван парк, който се намира в Пазарджик, но има онлайн магазин с доста неща в наличност, както и Димбо и Караван център в София.
    Toyota Land Cruiser 80, 1FZ-FE
    BMW F650CS
    Радо о885 5о 59 5о

    Коментар

    Активност за темата

    Свий

    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

    Зареждам...
    X