Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Не мога да намеря пирони

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Не мога да намеря пирони

    Здравейте! Търся едни специални пирони, които не мога никъде да намеря, а къде ли не търсих. Специалното им е в главата - искам да е заоблена, като на кабърче(като гъбка, като шапчица) и да е по-голяма от обикновената. Намерих единствено едни такива, които обаче са дълги само 5см, а на мен ми трябва дължина 10см. Моля, ако знаете някой, който да прави пирони по поръчка или пък да продава такъв вид пирони, дайте ми контакти. Ходих, търсих, звънях къде ли не и няма резултат...
    Последно редактирано от Ясен; 01-02-19, 21:59.

  • #2
    От: Не мога да намеря пирони

    Колега би ли дал повече разяснения, за какво точно ти трябват пирони с такава глава?
    Въпроса е с цел, някой да помогне с идеи ако няма въобще такива.
    Който търси , намира !
    Човекът е човек, когато е на път !

    Коментар


    • #3
      От: Не мога да намеря пирони

      Ето този човек кове по поръчка https://www.facebook.com/BobiStoyanovRibaritsa/
      Гледам в ляво- няма нищо, гледам в дясно пак няма нищо и си викам: Аааааа тука има нещо!

      Няма вече Диско,няма вече Pinz...

      Коментар


      • #4
        От: Не мога да намеря пирони

        Ето това представлява пирона, само че аз искам с малко по-голяма глава, иначе този е 5 сантиметровия. Има такива пирони, просто повечето железарници вече не ги поддържат, защото не се купуват особено.
        Иначе за Боби - намерих му обявата в базар и му писах, чакам отговор. Все пак благодаря!

        Коментар


        • #5
          От: Не мога да намеря пирони

          Първоначално публикуван от strongman Преглед на мнение
          Ето това представлява пирона, само че аз искам с малко по-голяма глава, иначе този е 5 сантиметровия. Има такива пирони, просто повечето железарници вече не ги поддържат, защото не се купуват особено.
          Иначе за Боби - намерих му обявата в базар и му писах, чакам отговор. Все пак благодаря!
          Често щъкам по железариите включително и големите вериги, сумарно сигурно съм прекарал поне 168 часа точно на щанда с крепежите, ама такива не съм виждал,не че е изключено да съм ги пропуснал де. Ще се оглеждам по зорко
          Гледам в ляво- няма нищо, гледам в дясно пак няма нищо и си викам: Аааааа тука има нещо!

          Няма вече Диско,няма вече Pinz...

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X