Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Сервиз за гайковерт в София

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Сервиз за гайковерт в София

    Колеги имам един гайковерт марка BDS който ми служи вярно вече няколко години, последния месец взе да не работи добре. Силата му не е паднала, ами когато се прехвърля от отвиване към завиване и обратно все едно буталото остава в междинна позиция и не се движи добре машинката. Отварях го няколко пъти, чука, вала, перата и цилиндъра изглеждат добре. Две гарнитури на задната капачка бяха смачкани и си изрязах нови но това не промени нещата.
    И затова търся сервиз за тези машини, доста фирми ги внасят но са прекупвачи и не знаят за сервиз. Другия ми гайковер е Хазет за него имам сервиз но издирвам за BDS или поне човек който е наясно с тези неща.
    BGS Technic се казва марката
    Който оцелее ще закусва!

  • #2
    От: Сервиз за гайковерт в София

    Здравей.
    Мога да препоръчам един сервиз, в който човека е печен. Нямам телефон, но можеш да го видиш на картата ТУК.
    ;-)
    Grand Cherokee I - 5.2 - супер беше!
    нула 999 нула 3 нула 9 нула 3

    Коментар


    • #3
      От: Сервиз за гайковерт в София

      Благодаря , сетих се къде се намира, инструмента е на въздух а гледам че рекламата му е само за електрически
      Който оцелее ще закусва!

      Коментар


      • #4
        От: Сервиз за гайковерт в София

        Питай maystor-а, той внася тази марка.

        Коментар


        • #5
          От: Сервиз за гайковерт в София

          Има магазин на BDS в София. Гаранционните им техники трябва все някой да ги поддържа.
          П.С. Един единствен път съм ходил в този магазин и останах с лошо впечатление от продавача(собственика). Искаше да ме натовари здраво в цената......някъде бях писал за това, та да си имаш едно на ум.
          "Няма как да обясниш нещо на човек, с когото ви делят два вагона книги!" Тодор Колев

          Коментар


          • #6
            От: Сервиз за гайковерт в София

            Първоначално публикуван от dido uzunov Преглед на мнение
            Има магазин на BDS в София. Гаранционните им техники трябва все някой да ги поддържа.
            П.С. Един единствен път съм ходил в този магазин и останах с лошо впечатление от продавача(собственика). Искаше да ме натовари здраво в цената......някъде бях писал за това, та да си имаш едно на ум.
            Кой магазин? Че в този на maystor-а, повечето неща са по-евтини от Lidl, но са качествени. А относно човека, който ремонтира - не знам дали е само за електрически, но винаги дава адекватни съвети и отказва ремонти, когато прецени че ще излезне нерентабилно за мен.
            ;-)
            Grand Cherokee I - 5.2 - супер беше!
            нула 999 нула 3 нула 9 нула 3

            Коментар


            • #7
              От: Сервиз за гайковерт в София

              По темата, след доста питане из различни големи доставчици се оказа че сервиз и поддръжка на точно тази марка правят една фирма в кв. Дружба, които се занимават със автосервизно оборудване. Намират се в Дружба 2 до Тецовете
              Който оцелее ще закусва!

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X