Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Течно фолио

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Течно фолио

    Направих си баня от гипсокартон и за хидроизолация под плочките си купих течно фолио, което предполагах, се нанася с четка. Оказа се, че не е толкова течно и с четката не върви. Етикета е на три езика, все непознати за мен (а е от голям производител). Ще го пробвам с късокосмест валяк. Ако някой е работил с такова, моля да сподели за начина на работа.

  • #2
    От: Течно фолио

    Сега ние трябва да хвърляме боб какво си купил и да ти кажем как да го нанесеш!?Странна работа.
    Снимка дай.Име дай на продукта.От ония езици все ще се намери поне един познат на член от форума,а много е вероятно и всичките.
    Няма страшно в умирачката...
    Страшното е да си жив!...

    Коментар


    • #3
      От: Течно фолио

      Напиши марка...нещо...
      Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

      Коментар


      • #4
        От: Течно фолио

        Има и маламашки за тази работа.
        Ние не сме неутрални!

        Коментар


        • #5
          От: Течно фолио

          Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
          Има и маламашки за тази работа.
          Вероятният победител в хвърлянето на боб
          Technical Rescue Direct - life lies in courage
          http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

          Коментар


          • #6
            От: Течно фолио

            Не разваляй темата преди да е почнала де.
            Няма страшно в умирачката...
            Страшното е да си жив!...

            Коментар


            • #7
              От: Течно фолио

              Абе що така всички са много напрегнати напоследък...
              От хвърляне на боб няма нужда, понеже това е материал, произвеждан от много фирми. Моя е Baumacol Proof на Баумит и не го написах по-рано, защото няма значение, на когото му влиза в работата - знае. Ако някой го сърби да се прави на умен, има си раздел за политика във форума.
              Не е за маламашка, консистенцията е като крем брюле но много лепкав и съхне бързо.

              Коментар


              • #8
                От: Течно фолио

                "Препоръчителни инструменти: валяк с агнешка кожа или дунапрен, заглаждаща маламашка"

                Това ти е дал производителя в техническата карта.
                Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

                Коментар


                • #9
                  От: Течно фолио

                  Първоначално публикуван от santaclash Преглед на мнение
                  "Препоръчителни инструменти: валяк с агнешка кожа или дунапрен, заглаждаща маламашка"

                  Това ти е дал производителя в техническата карта.
                  Преводачите кефят. Колега благодаря, може ли линк към източника на тая информация, че доста търсих, честно.

                  Въпроса ми всъщност беше "Ако някой е работил с това..." иначе казано към хора, които се занимават със строителство и го знаят, не знам защо другите се чувстват длъжни да отговарят.
                  Последно редактирано от solart; 29-09-18, 20:02.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Течно фолио

                    Пиши ,,течно фолио баумит", на български и Чичо в миг ще ти отговори. На кофата не пише ли? Вярно, върху картон може и още нещо преди него.
                    А тези простотии се правят от името на всички ни.
                    Даника
                    Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                    Коментар


                    • #11
                      От: Течно фолио

                      https://www.baumit.bg/products/bauma...col-proof.html

                      Какви превоадачи, какви филми...продуктът си се продава в БГ...
                      Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Течно фолио

                        Първоначално публикуван от santaclash Преглед на мнение
                        https://www.baumit.bg/products/bauma...col-proof.html

                        Какви превоадачи, какви филми...продуктът си се продава в БГ...
                        Ма вътре има пидиеф дето трябва да се отвори.
                        А тези простотии се правят от името на всички ни.
                        Даника
                        Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                        Коментар


                        • #13
                          От: Течно фолио

                          Продължавам да вярвам, че акуратното фугиране е най-добрата защита, не само за гипсокартон.
                          Аз ползвам еднокомпонентни хидроизолации. Разбъркват се с вода и се мажат, кеф ти с четка, кеф ти с валяк. но съм ползвал и само опесъчен контактен грунд върху картона.
                          Нула проблеми.
                          Your conscience is all you can take to your grave.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Течно фолио

                            Едно видео по темата и ако се абстрахираме от езика , с очи се вижда поредноста , инструментите и начина на работа .



                            Ако има някакви неясноти съм готов да отговоря на всякакви въпроси .

                            Да допълня че системата с течно фолио е най-лесната , най-бързата и съответно най-евтината . В зависимост от начина на използване на помещенията има още много и различни по начин и метод на изпълнение системи .
                            Последно редактирано от alexalex69; 29-09-18, 22:04.
                            По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Течно фолио

                              alexalex69

                              Благодаря! Нямало нужда от боб значи
                              В склада от който го купих, ми казаха, че се нанася с четка, после видях, че етикета е на унгарски и естонски.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X