Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Изливане на трегер над прозорец

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Изливане на трегер над прозорец

    Здравейте,
    интересува ме каква арматура и бигли да ползвам за трегер над прозорец. Трегерът е на надзид на подпокривно, и няма да носи нищо, освен няколко реда тухли единички над себе си. Гредите/столиците ще минават отстрани на прозореца. И ако може някаква рецепта за бетона, тъй като ще ми трябват около 200 литра бетон

  • #2
    От: Изливане на трегер над прозорец

    Първоначално публикуван от mybabybook Преглед на мнение
    Здравейте,
    интересува ме каква арматура и бигли да ползвам за трегер над прозорец. Трегерът е на надзид на подпокривно, и няма да носи нищо, освен няколко реда тухли единички нд себе си. Гредите/столиците ще минават отстрани на прозореца. И ако може някаква рецепта за бетона, тъй като ще ми трябват около 200 литра бетон
    Щом няма да носи нищо му сложи два железобетонни кола от лозе и си свиркай!Между впрочем са доста здрави и от истински вибриран бетон!
    МБ124 200Д седан 5 скорости 88 год. МБ 124 Е300Д Т 24 в 93 год. ОПЕЛ ФРОНТЕРА А ДБ 2,8ТДИ 95год. Не е проблем че човек е смъртен,проблема е че е внезапно смъртен!

    Коментар


    • #3
      От: Изливане на трегер над прозорец

      И на мен това ми препоръча един комшия, но пък други казват, че е по-добре да излея бетон с арматура. Иначе с колците ще е по-лесно, а и мога два кола да ги резна с флекса на две, та ще ги ползвам за два прозореца.

      Коментар


      • #4
        От: Изливане на трегер над прозорец

        Продават се и готови елементи за целта. Казват се щурц. Не съм поглеждал колко струват, но може да се окажат по-изгодни и удобни за целта.
        ...Вегетарианците са прекрасни. Обичам да ям вегетарианци и като се замисля, съм ял само вегетарианци...
        ...0888 766485...

        Коментар


        • #5
          От: Изливане на трегер над прозорец

          Щурцове си купи готови. По всички складове продават, само гледай да не ти набутат наистина колове за лозе, щото в тия последните ако въобще има арматура, тя е една тъничка пръчка в средата.
          Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X