Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търся универсален майстор строител или бригада

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Търся универсален майстор строител или бригада

    Трябва да се култивира едно мазе. Това включва премахване на разни дървениЙ от неуспешен предишен опит за култивиране. Измазване на стени и таван. Някаква заливка на пода. Електрическа инсталация. Врата и прозорец. Вероятно и нужда от дизайнер, защото може да има интересни решения. След решението на мазето, може да се продължи и с някои преустройства на апартамент. Абе, работа да искате.

    Става дума за София, на ул. Шейново.
    Lancia Delta HF Integrale Evolucione

  • #2
    От: Търся универсален майстор строител или бригада

    Сашо ловеца на тигри, ама нещо е бая зает напоследък.
    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

    Коментар


    • #3
      От: Търся универсален майстор строител или бригада

      Доколкото си спомням, във форума, имаше няколко строителни бригади. Спряха ли работа или са много заети?
      Lancia Delta HF Integrale Evolucione

      Коментар


      • #4
        От: Търся универсален майстор строител или бригада

        При този бум на строителството в София как мислиш? При започнал активен строителен сезон читави строители е малко вероятно да чакат тепърва някой да ги потърси.
        Ние не сме неутрални!

        Коментар


        • #5
          От: Търся универсален майстор строител или бригада

          Защо активен, нали е лято?
          Lancia Delta HF Integrale Evolucione

          Коментар


          • #6
            От: Търся универсален майстор строител или бригада

            Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
            Защо активен, нали е лято?

            Темата ти е мрЪтва, още в зародиш... На твойте щения, най-много да откликне някой пенсионер с пети разряд от Софстрой, независимо дали е ,,Шейново'', ,,Сан Стефано''или ,,Шипка''...

            Коментар


            • #7
              От: Търся универсален майстор строител или бригада

              Някаква причина за подигравката?

              Или селяндурщина, а?!
              Lancia Delta HF Integrale Evolucione

              Коментар


              • #8
                От: Търся универсален майстор строител или бригада

                За кой период искаш да се работи?
                Прати ми по-детайлно задание на лични, да преценя кой и кога мога да ти пратя.

                Коментар


                • #9
                  От: Търся универсален майстор строител или бригада

                  Имай едно наум с "майсторите", дори да са от форума, да не си късаш нервите...
                  Ако не ти е спешно, остави го за студения период от годината - тогава "майсторите" са по-склонни на отстъпки, понеже ЛЯТОТО е активния сезон при тях
                  помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                  Коментар


                  • #10
                    От: Търся универсален майстор строител или бригада

                    Прави са колегите!И аз мисля като тях!
                    Само че аз ще кажа директно какъв е проблема! В общи линии се търси комплексен майстор(което значи умен и способен) за мазе.Съответно и заплащането ще е като за мазе.Всички майстори работят по възможност по скъпоплатените работи и по луксозни обекти. Особено лятото.Ама от две години и зимата!
                    Според мен няма да намериш майстор сега по изброените причини.Освен ако не сложиш и заплащане конкурентно на останалите обекти!Което също е вариант.
                    Ако искаш наистина това да стане потърси пенсионер или остави за "мъртвия" сезон или си го направи сам.
                    Аз само да отбележа че мъртъв сезон от 2 години няма и ако не се получава около 150-200 лв дневна заработка за качествен майстор нищо не става!

                    Коментар


                    • #11
                      От: Търся универсален майстор строител или бригада

                      За 150-200лв.надница требва да е работил и на Марс!А да слезнеме на земята а?!Не съм адвокат на Колегата ,ма и да е на надница трябва да има обем свършена работа на ден .Нормалните надници са 80-100 и пак на обем работа за деня.Другия вариант на заработка,цени на дейности има за всяка строителна дейност от къртене,мазилки ,ВиК до финалните щрихи!Аман от баш майстори!
                      Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                      Коментар


                      • #12
                        От: Търся универсален майстор строител или бригада

                        Ти че ще намериш човек то е ясно.Рано или късно.
                        Намери някакви общаци по възможност не черни да ти къртят чупят изнасят,докато дойде време за майстора.
                        Профи в областта няма да го играе хамалин даже и да му даваш пари които ще изкара от венецианска мазилка/да речем/.
                        И за тебе може да е мазе ама за строител не е по-различно от стая в апартамент. Нито по работа,нито по заплащане.
                        Sent from my Nokia s fenerche

                        Коментар


                        • #13
                          От: Търся универсален майстор строител или бригада

                          Като се абстрахираме , че директно спамите темата на колегата, имате известно основание за тези размисли, но не и за тази тема.Само ще спомена , че късането на нервите е много възможно и от другата страна, както и да не плашите гаргите с тези 200 лв. Когато съм помагал на колеги оттук няма случай да са изкарани такива пари, но мои скъсани нерви -да!. Това са конкретни ситуации, от които не става да се правят принципни изводи. Спирам дотук с конкретиката.
                          Мишев , имаш навика да обобщаваш и правиш генерални изводи.Интересно ми е , да не си от Камарата на строителите примерно с такива претенции за всеобхватност...Предлагам ти в отделна тема да дискутираме инвестиционни потоци,заплащане на труда /мога да се включа предимно за София,няколко други града + известни наблюдения в Европа/

                          Иначе, струва ми се много станахте тези , които са забравили, а някои новобранци въобще не са знаели каква бе идеята на Форума..някога!

                          И така , ще оставите ли колегата да си формулира заданието ,пък дано се намери някой с желание и съответно да намери време да свърши необходимото, или да теглиме чертата тук?

                          Коментар


                          • #14
                            От: Търся универсален майстор строител или бригада

                            Първоначално публикуван от ALEX_Z Преглед на мнение
                            .
                            Мишев , имаш навика да обобщаваш и правиш генерални изводи.Интересно ми е , да не си от Камарата на строителите примерно с такива претенции за всеобхватност...Предлагам ти в отделна тема да дискутираме инвестиционни потоци,заплащане на труда /мога да се включа предимно за София,няколко други града + известни наблюдения в Европа/
                            Уф прав си! Днеска определено не ми е ден!Не съм от камарата на строителите.Аз съм един нещастник дето постоянно му се налага да наема хора за свършването на определени строителни работи по принуда! И просто... през годините съм минал през много много работа и вече предпочитам да платя яко на качествен майстор да го улесня максимално че да свърши толкоз бързо че да му остане отлична заработка.И утре като звънна просто да попита кога почваме...
                            Нямам лоши мисли..Просто..помисли малко..Автора търси мазач ?? Да се измаже стени таван.И то ще му търси качество щото може евентуално да се живее нали?
                            Я кажи сега де има мазач?!Има еладжия има картонжия дизайнер ама мазачи?! Че и то за мазе? За малко квадрати? А де? И то трябва да прояви творчество? Да даде идеи дето трябва да се харесат на собственика? За мазе?
                            Брат ако намериш такъв човек обади ми се моля те.. всичките ми хора са заети всичко работи над 100 лв на ден заработка.И отчаяно се търсят още..
                            По лесно е да преспиш с Анжелина Джоли отколкото да намериш качествен човек мазач.Това е най омразната мръсна черна работа и никой не ще да я работи.Че и се говори за плащане като за мазе?!
                            Къде бъркам?!

                            Коментар


                            • #15
                              От: Търся универсален майстор строител или бригада

                              Първоначално публикуван от mishomishev Преглед на мнение
                              Уф прав си! Днеска определено не ми е ден!Не съм от камарата на строителите.Аз съм един нещастник дето постоянно му се налага да наема хора за свършването на определени строителни работи по принуда! И просто... през годините съм минал през много много работа и вече предпочитам да платя яко на качествен майстор да го улесня максимално че да свърши толкоз бързо че да му остане отлична заработка.И утре като звънна просто да попита кога почваме...
                              Нямам лоши мисли..Просто..помисли малко..Автора търси мазач ?? Да се измаже стени таван.И то ще му търси качество щото може евентуално да се живее нали?
                              Я кажи сега де има мазач?!Има еладжия има картонжия дизайнер ама мазачи?! Че и то за мазе? За малко квадрати? А де? И то трябва да прояви творчество? Да даде идеи дето трябва да се харесат на собственика? За мазе?
                              Брат ако намериш такъв човек обади ми се моля те.. всичките ми хора са заети всичко работи над 100 лв на ден заработка.И отчаяно се търсят още..
                              По лесно е да преспиш с Анжелина Джоли отколкото да намериш качествен човек мазач.Това е най омразната мръсна черна работа и никой не ще да я работи.Че и се говори за плащане като за мазе?!
                              Къде бъркам?!
                              Ей , зорлем ме караш да цапам и аз темата на колегата.За което моля да ме извини. Най-добре после модератора да затрие излишното , ако все пак не отвориш друга тема за принципните строителни неволи.
                              Конкретно за мазачите- да , мръсна и черна работа е ,трудно се намира някой да хвърля и пердаши и прочее.И ,винаги гледаме и ние да я оптимизираме/заместваме с друга технология.Но , това не значи че няма хора които да не го могат , отделно и трудно ще ми откажат.В София мазилките се правят обикновено не от софиянци и като на обекта ми трябва мазилка , това се прави.
                              Не знам на Божич вярно ли му трябва мазилка , с какъв материал и дали не е удачно да се замести с друга технология. Просто трябваше да му дадете възможност да си изложи въпроса , и намерим оптималното решение.
                              П.п. В размисъл съм дали да не ти осигуря 2/двама/ мазачи срещу Анджелинка. И не мисля заради мазачите.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X