Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мобилен климатик

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Мобилен климатик

    Здравейте,трябва ми мобилен климатик за работилницата ми която е към 40 кв.м и съм се спрял на Tarrington House MAC 3510 или https://www.alo.bg/4950063 ,проблема е че и за двата климатика не знам нищо като качество и марките не са ми познати,ще съм ви благодарен за препоръките към кой от двата да се насоча.

  • #2
    От: Мобилен климатик

    Това е марка на "Метро". Правят се в Китай, както и повечето такава техника.
    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

    Коментар


    • #3
      От: Мобилен климатик

      А според теб първият или вторият е по добрият вариант?

      Коментар


      • #4
        От: Мобилен климатик

        Първоначално публикуван от perdeee Преглед на мнение
        Здравейте,трябва ми мобилен климатик за работилницата ми която е към 40 кв.м и съм се спрял на Tarrington House MAC 3510 или https://www.alo.bg/4950063 ,проблема е че и за двата климатика не знам нищо като качество и марките не са ми познати,ще съм ви благодарен за препоръките към кой от двата да се насоча.
        Не ти трябва мобилен климатик, "вервай ми". Това нещо не върши работа!
        יעבור
        «И това ще мине»

        Коментар


        • #5
          От: Мобилен климатик

          Първоначално публикуван от Skorpion_BG Преглед на мнение
          Не ти трябва мобилен климатик, "вервай ми". Това нещо не върши работа!
          А защо изчезнаха прозоречните климатици? Те вкарваха въздух отвън, а не въртяха мръсния въздух в помещението, както масовите "сплитове"?
          Ясно, че "сплитове" се монтират най-лесно, не се пипа дограмата, ама са си нехигиенични отвсякъде?
          "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

          Коментар


          • #6
            От: Мобилен климатик

            Не ми се слага такъв с външно тяло в тази работилница и за това се спрях на мобилен,замислял съм се и за прозоръчен но нещо не ми вдъхват доверие,избрал съм тези варианти защото няма монтаж който никак не е евтин и когато поискам мога да си го преместя някъде и то сам.А за прозоръчен тип какво ви е мнението?

            Коментар


            • #7
              От: Мобилен климатик

              Първоначално публикуван от perdeee Преглед на мнение
              Не ми се слага такъв с външно тяло в тази работилница и за това се спрях на мобилен,замислял съм се и за прозоръчен но нещо не ми вдъхват доверие,избрал съм тези варианти защото няма монтаж който никак не е евтин и когато поискам мога да си го преместя някъде и то сам.А за прозоръчен тип какво ви е мнението?
              Прозоречни не знам дали въобще се продават вече. Но ако има е много по-добър от мобилния.
              יעבור
              «И това ще мине»

              Коментар


              • #8
                От: Мобилен климатик

                Да има от къде да взема такъв,благодаря за мненията,не съм ползвал нито един от двата типа но накланяте везните към прозоречен.

                Коментар


                • #9
                  От: Мобилен климатик

                  Първоначално публикуван от perdeee Преглед на мнение
                  ...но накланяте везните към прозоречен.
                  Ако имаш откъде да вземеш прозоречен - това е истинският "air conditioner". Другото са измишльотини на БГ-вносители и монтажници, водещи до "легионерска болест" и още 1001 дихателни заболявания.
                  "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                  Коментар


                  • #10
                    От: Мобилен климатик

                    Благодаря,както винаги колегите от форума сте точни и отзивчиви,живи и здрави да сте.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Мобилен климатик

                      Gagic, не знам кой те е заблудил че прозоречния климатик вкарва въздух отвън. Няма такова нещо.

                      Конструктивно си е досущ същия сплит, само че външното и вътрешното тяло са залепени с гръб едно към друго.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Мобилен климатик

                        Руските, които съм ползвал навремето, имаха клапа - можеха да вкарват външен въздух, можеха и да рециркулират.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Мобилен климатик

                          Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                          Gagic, не знам кой те е заблудил че прозоречния климатик вкарва въздух отвън. Няма такова нещо.

                          Конструктивно си е досущ същия сплит, само че външното и вътрешното тяло са залепени с гръб едно към друго.
                          Аз съм израснал на такива климатици, а ти?
                          Все едно да кажеш, че и авто-климатикът само върти вътрешния въздух.
                          "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                          Коментар


                          • #14
                            От: Мобилен климатик

                            Ползвал съм доста. Също съм и разглобявал.

                            Еееее, не съм партийна номенклатура като тебе и вероятно съм ползвал от по-малко равните.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Мобилен климатик

                              Популярните в близкото минало БК-1500 и БК-2000 НЕ ползват външен въздух, а охлаждат този в помещението.
                              Работят точно като автомобилен климатик, прочее, на който му е затворена клапата на рециркулацията.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X