Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разкрояане на ПДЧ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Разкрояане на ПДЧ

    Трябват ми 4 парчета бяло ПДЧ 91х275мм, като едното по-късо чело е ламинирано в бяло.
    Разните хипермаркети не режат под 15см, а разните мебелни фирми/магазини даже и не искат да се включат машините като чуят, че материала е за 3лв и поръчката ще е за под 100лв. Някакви идеи за югоизточна София?
    WG 2.7 CRD

  • #2
    От: Разкрояане на ПДЧ

    Няма да ти е лесно. Ако не ме лъже паметта ето в тази барака имаше некисели хора, които изпълняват поръчки всякакви. Обаче - може вече отдавна да ги няма и също може да съм ги хванал в настроение.

    Ето тук има още едни хора с възможност да ти свършат работа, ама са киселяци.


    Телефони нямам. Щеше да е по-лесно.

    Коментар


    • #3
      От: Разкрояане на ПДЧ

      В Люлин има едни дърводелци, на Сливница, точно до магазина за плочки на Бой-Мар. Там са ми рязали разни дребни неща, но работят с циркуляр и качеството на среза е много далече от разкойните машини в хипермаркетите. Не е много наръфано, но не е оня гладък срез на разкойната машина.
      Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

      Коментар


      • #4
        От: Разкрояане на ПДЧ

        Магазин Румик, кв. Орландовци- на 100%

        Изпратено от моят AT10-A с помощта на Tapatalk
        Марин Райковски

        Коментар


        • #5
          От: Разкрояане на ПДЧ

          https://www.google.bg/maps/dir//42.6...!3m1!1e3?hl=en
          Глупости вършат умните хора, за останалите това е ежедневие.

          Пияният е винаги по-щедър от трезвеният... питайте катаджиите...

          Коментар


          • #6
            От: Разкрояане на ПДЧ

            Първоначално публикуван от Сианга Преглед на мнение

            Това силно ме заинтригува! За www предполагам би било нагло питам, но тел.?
            WG 2.7 CRD

            Коментар


            • #7
              От: Разкрояане на ПДЧ

              В баумакс (хоумакс) режат
              Редовно ползвам техни услуги,не помня да са ме връщали , независимо от размера
              Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
              Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
              Анатолий Пейчинов o8875о9815
              https://dvrbg.com/

              Коментар


              • #8
                От: Разкрояане на ПДЧ

                Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                В баумакс (хоумакс) режат
                Редовно ползвам техни услуги,не помня да са ме връщали , независимо от размера
                От сайта им:
                В какви форми режете дървото?
                Формата, в която се режат плоскостите е само под прав ъгъл с изключение на магазините ни в Стара Загора, Плевен и Варна, където се предлага и услугата рязане под ъгъл. Елементи под 30 см не се режат.
                Мина ми през ъкъла да си взема мини циркуляр, че и друг път ми е трябвало, основно за пдч.
                От тези, дето са за една ръка, като ъглошлайф. Някой с впечатления?
                Последно редактирано от imarh; 24-03-18, 12:15.
                WG 2.7 CRD

                Коментар


                • #9
                  От: Разкрояане на ПДЧ

                  Първоначално публикуван от imarh Преглед на мнение
                  От сайта им:

                  Мина ми през ъкъла да си взема мини циркуляр, че и друг път ми е трябвало, основно за пдч.
                  От тези, дето са за една ръка, като ъглошлайф. Някой с впечатления?
                  С такова режа и аз,а това за размера ,мисля не е вярно, вярно е че се ползвам с връзки,ама.....
                  За прави срезове ще ти трябват и две дърводелски стяги и нещо което да води,аз ползвам алуминиев нивелир метър и нещо

                  Днес ако не бях паднал от стълбата , трябваше да режа и кантирам едни ПДЧ по 7-8 см.
                  Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                  Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                  Анатолий Пейчинов o8875о9815
                  https://dvrbg.com/

                  Коментар


                  • #10
                    От: Разкрояане на ПДЧ

                    Първоначално публикуван от imarh Преглед на мнение
                    Това силно ме заинтригува! За www предполагам би било нагло питам, но тел.?
                    0897 869 724 Виктор
                    Глупости вършат умните хора, за останалите това е ежедневие.

                    Пияният е винаги по-щедър от трезвеният... питайте катаджиите...

                    Коментар


                    • #11
                      От: Разкрояане на ПДЧ

                      А защо трябва да се молиш?
                      На мен също ми се налага да режа много дребни парчета.То не си струва труда да ходя да обикалям да се моля.
                      Твърдя че с най обикновенно зеге(пробивен трион) и наистина качествено ножче+ малко майсторлък става.И накрая малко шкурка и айде!!
                      Понякога се случва да са отчупи по голямо парченце и да не става ама ако караш много бавно с добро ножче няма проблеми!!

                      Коментар


                      • #12
                        От: Разкрояане на ПДЧ

                        Мило ще те помоля на снимка на срез със зеге, който е годен за кантиране с малко шкурене. Не се стеснявай да дадеш снимки от двете страни + профил. Модела зеге и нож ще са в голяма полза също.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Разкрояане на ПДЧ

                          И на мен би ми било интересно, че ми е омръзнало да плащам за разкрой с разкройващи машини
                          edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                          Коментар


                          • #14
                            От: Разкрояане на ПДЧ

                            Първоначално публикуван от Сианга Преглед на мнение
                            0897 869 724 Виктор
                            Виктор - Президент!
                            WG 2.7 CRD

                            Коментар


                            • #15
                              От: Разкрояане на ПДЧ

                              За домашно рязане съм пробвал два варианта:
                              1. Режеш с каквото имаш и после подравняваш внимателно с електрическо ренде;
                              2. С ръчен циркуляр: първо плитко "подрязване" на заден ход и после основното рязане напред с цялата дълбочина.
                              Много си зависи от материала. Понякога се получава

                              Отделни кантирани елементи може да поръчаш в почти всеки мебелен магазин, където приемат поръчка за мебели. Аз съм поръчвал с ширина 10 см в жк Дружба Хоп мебели.
                              Dacia Duster 1.5 dci 4х4 (екзотичен автомобил)

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X