Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мнения за ламинат Кронопол

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Мнения за ламинат Кронопол

    Мнения за ламинат Кронопол ако може някой да каже. Искам добро качество ламинат за около 29-35 лева. Спряла съм се за кронопол заради цветът на един който ми хареса. Какво мислите за Кронопол. Мерси

  • #2
    От: Мнения за ламинат Кронопол

    А защо не истински паркет? http://www.balkanparket.com/index.ph...i/dabov-parket

    Коментар


    • #3
      От: Мнения за ламинат Кронопол

      Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
      А защо не истински паркет? http://www.balkanparket.com/index.ph...i/dabov-parket
      Иска ли се поддръжка, и каква?
      Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

      Коментар


      • #4
        От: Мнения за ламинат Кронопол

        Първоначално публикуван от disko04 Преглед на мнение
        Иска ли се поддръжка, и каква?
        След първоначалното циклене и лакиране с хубав /не на водна основа/ лак в близките 20г. не иска нищо. От личен опит. И да споделя, че рядко си събуваме патъците в коридора /гранитогрес/. С изключение когато е мокро или снежно навън.
        Препоръчвам реденето да НЕ Е на "рибена кост" а като дюшаме! Тогава и да се появят фуги от съсъхване, нещата са лесно поправими.
        И никакво лепене или коване за пода!! Както и задължителна фуга към стените поне 10-15мм.

        Коментар


        • #5
          От: Мнения за ламинат Кронопол

          Първоначално публикуван от babyworldoffice Преглед на мнение
          Мнения за ламинат Кронопол ако може някой да каже.
          Нормално качество, но не знам дали в различните държави поддържат еднакъв стандарт. Дават ли гаранция при вас?

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X