Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Перфоратор Daewoo

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Перфоратор Daewoo

    Колеги,предстои ми купуването на нов перфоратор за домашни нужди и ми трябва мнение за моделите на Deawoo.Гледам перфоратори среден клас с опция къртене ,по възможност с вертикален мотор.Горните класове са ми много добре познати по служебен път ,включително и машните от SDS макс групата.Двоумя се между Raider 150-200лв.4300j удар и Deawoo 4250j удар.Не е за супер натоварване ,а за домашни ремонти .Мерси предварително на отзовалите се с мнения.Не открих обща тема за перфоратори и реших да отворя конкретно за тази марка.Началниците ако решат да я прегрупират към друга тема или раздел.
    Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

  • #2
    От: Перфоратор Daewoo

    Нещо не е така с джаулите, това е огромна енергия, абсурдна в контекста. Инак по същество, предполагам че са равностойни. От Деу нямам непосредствени впечатления, но за Райдер ако трябва с две думи - бегай далеч.
    Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

    Коментар


    • #3
      От: Перфоратор Daewoo

      Нискобюджетните ми се струва че ги правят на едно място с различна марка.
      По принцип взимаш и колкото изкара.
      Оправданието е като гъз-всеки го носи със себеси !

      Коментар


      • #4
        От: Перфоратор Daewoo

        Davc ,за джаулите си прав и на мене не ми се връзва,но цитирам каталога директно.При тоя удар ,не ми се мисли за главите,ма така пишат в характеристиките и на двете.
        Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

        Коментар


        • #5
          От: Перфоратор Daewoo

          За тези пари втора ръка бош или макита.
          0 8 76 36 8 542

          Коментар


          • #6
            От: Перфоратор Daewoo

            Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
            но за Райдер ако трябва с две думи - бегай далеч.
            Не си прав за Райдерите. От тая тема:
            http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=219121 този го взех за домашни нужди и изкъртих цял апартамент с него. Идеята беше да е в гаранция ако се предаде, но не би.
            За домашни нужди мисля, че е доста добро съотношение цена/качество.
            Трите О-та на неудачниците: Оплакване, Оправдаване, Обвиняване.

            Коментар


            • #7
              От: Перфоратор Daewoo

              Бош или Макина втора се намират ,но не с вертикален мотор.На тях основната функция им е пробиване +леко къртене.На мене ми трябва 50 на 50 в двете функции.Гледам в Практис има некво Daewoo ,има и Райдери от по-големите ,ще ходя тия дни да ги разгледам.Чудя се между двете,за Райдер имам някакво мнение .
              Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

              Коментар


              • #8
                От: Перфоратор Daewoo

                Райдър
                На всеки сложен въпрос има лесен и разбираем за всички грешен отговор.
                "Погледнато формално, всичко е нормално. Погледнато нормално, всичко е формално!"-Радой Ралин

                Коментар


                • #9
                  От: Перфоратор Daewoo

                  Райдър ,най добрия евтин перфоратор,виж ейнхел също изкараха добри модели.Имат сервизна база и частите са символични цени.Имам един такъв с 5.7 джаула Райдер неубиваем,колко работа е минала през него,не е истина.
                  Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                  Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                  Анатолий Пейчинов o8875о9815
                  https://dvrbg.com/

                  Коментар


                  • #10
                    От: Перфоратор Daewoo

                    Първоначално публикуван от ag ro Преглед на мнение
                    Райдър
                    Ша та манразя! Това нещо като го чуя все едно........... да не се дойзказвам !
                    Всичко друго ама не това !

                    Коментар


                    • #11
                      От: Перфоратор Daewoo

                      Имам един мини къртач-перфоратор Райдър на двайсе минути работа. Размърдя се и умря. Явно не съм уцелил вярната партида.
                      Още се търкаля някъде из мазето във вид чисто нов.
                      Your conscience is all you can take to your grave.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Перфоратор Daewoo

                        Обикновените перфоратори не са за много къртене.Ще е с вертикален мотор нещо ,при първа възможност тия дни.
                        Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                        Коментар


                        • #13
                          От: Перфоратор Daewoo

                          Да де...



                          Последния не се произвежда,но е куче страшно.
                          Имаш и СДС мах ,райдър,но пък си ограничен от към размери свредла от ф16



                          Този с 3 г.гаранция

                          Кутия от магнезиева сплав,мотор 1400 вата,не можеш да го счупиш.Това за домашна работа и за в багажника на колата дето няма да те е яд ако го откраднат.
                          Този НD11 е отнесъл бой за къртене и конзоли ,ел.инсталации на поне десет големи къщи ,тръби за парно и вик.

                          Тежи доста и уморява.

                          При тежките перфоратори не е нужно да се открива топлата вода,там нещата са измислени отдавна, естествено втора употреба оригинален Бош,макита се намира за 500-600 лв.и хилти има
                          Последно редактирано от Roninn; 07-03-18, 22:28.
                          Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                          Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                          Анатолий Пейчинов o8875о9815
                          https://dvrbg.com/

                          Коментар


                          • #14
                            От: Перфоратор Daewoo

                            Преди години в практикер имаше такъв тип перфоратори verto, 3 апартамента изкъртихме и още си работи.

                            Изпратено от моят G3311 с помощта на Tapatalk

                            Коментар


                            • #15
                              От: Перфоратор Daewoo

                              Като разширихме темата /по традиция/ за коментари за други марки и модели хвърли поглед и на Maktek и DWT.
                              Първата я водят любителската версия на Makita.
                              Втората е по-неизвестна, но с много добри отзиви.
                              Има ли файда, ако направя една диагностика? В смисъл, някакви показатели, които биха косвено показали наличието на проблем, имащ нещо общо със случая?
                              Бахти, как се изказах...

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X