Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търся спешно фирма за евтина ПВЦ дограма за остъкляване на балкон!!!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Търся спешно фирма за евтина ПВЦ дограма за остъкляване на балкон!!!

    Предполагам, че никой не търси евтина дограма, но нашия случай е - на стаята на която искаме да остъклим балкона, дограмата е от най-скъпите! Балкона от 30 години е остъклен с отвратителен винкел! Търся фирма, която да подмаже балкона да свали старата и да сложи нова /възможно най-непретенциозната!/ дето се вика, ако има и еднокамерна! За дограма 3,25/1,48 със четири стъкла, средните две отварящи се такива суми ни искат, че се шашнахме! Ако някой може да ми даде съвет към кого да се обърна за нещо наистина непретенциозно, ще съм много благодарна! "Воршилов" ни предложиха най-ниска цена, но като прочетох мненията за фирмата съм склонна да се откажа! Не може да живееме на първия етаж и да чакаме месец, а те не си изпълнявали сроковете! Благодаря ви предварително!

  • #2
    От: Търся спешно фирма за евтина ПВЦ дограма за остъкляване на балкон!!!

    И какви суми поискаха, че се шашнахте? За няма 5м2?

    Коментар


    • #3
      От: Търся спешно фирма за евтина ПВЦ дограма за остъкляване на балкон!!!

      Оскъпяването идва вероятно от демонтажа на старата дограма.И ако е на по висок етаж... - едни 200лв. +
      ........................
      Иван Маринов
      CRF 250 X
      Не шансът определя съдбата на човека,а изборът!

      Коментар


      • #4
        От: Търся спешно фирма за евтина ПВЦ дограма за остъкляване на балкон!!!

        Първоначално публикуван от pimax Преглед на мнение
        Оскъпяването идва вероятно от демонтажа на старата дограма.И ако е на по висок етаж... - едни 200лв. +
        Това е единственото евтино от 1135 лева това е 73 лева, а и сме на първия етаж!!!

        Коментар


        • #5
          От: Търся спешно фирма за евтина ПВЦ дограма за остъкляване на балкон!!!

          Фирма "Уют стил" или "Алмакс" до митница ММ между Обеля и Люлин.Монтажа не е евтин ,демонтажа също ,на кой етаж е няма значение,отговорноста дали нещо ще падне при демонтажа е на монтажниците.Но все пак тия фирми ,не ги рекламирам ,ма дават човешки цени.От опит.
          Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

          Коментар


          • #6
            От: Търся спешно фирма за евтина ПВЦ дограма за остъкляване на балкон!!!

            Обади се на тази фирма,Пернишка е и ако нямат поръчки в момента,ще ти вземат на половината кажи речи от това което са ти дали като оферта Софийските фирми!!!Преди време слагах на майка ми на апартамента дограма и търсих на лизинг,най евтината която ми предложи една Софийска фирма беше за 1134лв.,тези я изработиха с комарниците а 630лв. с оскъпяването от лизинга стъпи на 790лв.за една година!!!Фирмата се казва ДИЛЕН,шефа е Евгени Евтимов а тел.е 0895 718716.Аз също не правя реклама,просто като на колега предлагам добър и евтин вариант!!!После ми пиши на лични дали сте се разбрали!Успех!

            Коментар


            • #7
              От: Търся спешно фирма за евтина ПВЦ дограма за остъкляване на балкон!!!

              Работя във фирмата, която произвежда част от дограмата на фирма Дилен, те само препродават чужд продукт и го монтират. Разликите в цените идват от липсата на някои звена в структурите на фирмите, като съответно се намаляват разходите им.
              Марин Райковски

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X