Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кош за подемна лебедка

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Кош за подемна лебедка

    Роска, силно те съветвам коша да е с четири въжета. Иначе ще има обърнати кошове, разсипан цимент, и недай Боже ударени хора.

    За изработката-може да ти го направи всеки който знае да реже с шлайф и да заварява.
    И да може да мисли де.
    Има ли желание-има и начин!

    Коментар


    • #17
      От: Кош за подемна лебедка

      Първоначално публикуван от Vani4a Преглед на мнение
      Направено е от "Г" образ 3/3, само "спънките", на които са закачени въжетата са "Т" образ. Страниците са от заварена мрежа 20/20 ф4. Причината да избера тези материали е че от наличните ми ги сметнах за най-подходящи. Размерите са 80х70х50см. Недостатък е че си тежи - около 15-20 килограма. Не съм я мерил, но на ръка ми се струва толкова. Текстилното въже е с цел да се направлява коша при сваляне и качване.
      На мен лично и по-малък кош би ми вършил работа - не го пълня до горе никога. Направих го с максималните размери, които позволява отстоянието от фасадата, за да може при нужда да се качват и по обемни предмети.

      [ATTACH=CONFIG]944650[/ATTACH]

      [ATTACH=CONFIG]944651[/ATTACH]

      [ATTACH=CONFIG]944652[/ATTACH]

      [ATTACH=CONFIG]944653[/ATTACH]
      Колегата да ме извинява,но тези въжета на кръст за които е закачена куката,е пълно безумие.
      По принуда учих малко за сапани и начини за закачане на товари,но няма такъв вариант като на снимката.
      По този начин въжетата понасят огромно усилие.Не си правете шега с това нещо,колкото и малък да е товара.
      .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
      Киа спортаж2000тди 98г
      Ауди А3 1.9ТДИ
      Каравана Аdria 390Q

      Коментар


      • #18
        От: Кош за подемна лебедка

        Ето какво поръчах да ми скалъпят и вече служи



        Land Rover Discovery II, V8 4.0
        VW Golf VI variant
        Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

        Коментар


        • #19
          От: Кош за подемна лебедка

          Докато си с коша може да мажнеш червенкото( то не ти трябва, коша е тежеста ) И махни повечето преходни катарами. По- голяма вероятност за проблеми, и ще вдигаш по високо. С поздрав Борето

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X