Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Перфоратор Райдер- нещо олаби въртенето...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Перфоратор Райдер- нещо олаби въртенето...

    Перфоратор- къртач Райдер:
    Кърти без проблем, но като се превключи на пробиване с въртене- бие яко, но върти слабо- един вид с ръка можеш да спреш видията. Има ли някакъв ремонт или се е преобразил на само къртач?
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:038340326.jpg
Прегледи:1
Размер:26.0 КБ
ID:6141097

  • #2
    От: Перфоратор Райдер- нещо олаби въртенето...

    Вътре има едни зъбчатки от китайски кашкавал, направо се замазват. Имам го същия боклук. Купих го за 79лв, правих му ремонт /смяна на зъбните колела/ за 40лв и сега е пак на същото положение като твоя - пълен ташак.

    Коментар


    • #3
      От: Перфоратор Райдер- нещо олаби въртенето...

      Райдер и къртач ,смешно!Няма шанс за добър ремонт,няма смисъл.
      Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

      Коментар


      • #4
        От: Перфоратор Райдер- нещо олаби въртенето...

        Ремонта е елементарен. Разхлабил се е съединителя. Разглабяш ,стягаш ,сглабяш.
        Калин Владов,09РСПБЗН

        Коментар


        • #5
          От: Перфоратор Райдер- нещо олаби въртенето...

          Първоначално публикуван от kalin09 Преглед на мнение
          Ремонта е елементарен. Разхлабил се е съединителя. Разглабяш ,стягаш ,сглабяш.
          Заради такива като теб няма да счупим рекорда за тема с най-много мнения. Време е да се засрамиш.
          GPS системи https://www.easytracking.bg/
          Пътна помощ навсякъде и по всяко време https://закъсах.бг

          Коментар


          • #6
            От: Перфоратор Райдер- нещо олаби въртенето...

            Aз явно няма да се справя с ремонта, докато къртих в банята си купих друг, по-скъп,
            та ако някой иска да се пробва да го ремонтира, бих му го дал за 20 левa.

            Биенето му е като багер, само въртенето му олаби, но за къртене е чук, длета/видии държи здраво sds+.

            Коментар


            • #7
              От: Перфоратор Райдер- нещо олаби въртенето...

              Първоначално публикуван от D.Dimitrov Преглед на мнение
              Заради такива като теб няма да счупим рекорда за тема с най-много мнения. Време е да се засрамиш.
              Някой да мести в спама и да се почва. Навеждам засрамено глава и си сипвам още една домошарка...
              Калин Владов,09РСПБЗН

              Коментар


              • #8
                От: Перфоратор Райдер- нещо олаби въртенето...

                Поне да ме светнете отдолу ли да започна разглобяването, където е четкодържателя и да давам нагоре до този мистериозен "съединител"?

                Коментар


                • #9
                  От: Перфоратор Райдер- нещо олаби въртенето...

                  Не от четките. В тази дългата цилиндрична част се намира мотора и него няма защо да го пипаш. Разглабянето започва от над него нататък.
                  Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Перфоратор Райдер- нещо олаби въртенето...

                    Болтовете, където са червените стрелки.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Перфоратор Райдер- нещо олаби въртенето...

                      Първоначално публикуван от piron45 Преглед на мнение
                      Вътре има едни зъбчатки от китайски кашкавал, направо се замазват. Имам го същия боклук. Купих го за 79лв, правих му ремонт /смяна на зъбните колела/ за 40лв и сега е пак на същото положение като твоя - пълен ташак.
                      Аз пък точно същия го тормозя от 11 години насам и не иска да се строши. Включително със свредло мисля 25мм (или там най-голямото за тоя захват) и дължина 400мм.

                      79-те си лева ги е изкарал безброй пъти вече.
                      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Перфоратор Райдер- нещо олаби въртенето...

                        Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                        Аз пък точно същия го тормозя от 11 години насам и не иска да се строши. Включително със свредло мисля 25мм (или там най-голямото за тоя захват) и дължина 400мм.

                        79-те си лева ги е изкарал безброй пъти вече.
                        Той не се и чупи ама и толкова работа върши.Всичкте тея "червените'' са такива.
                        Не ща да ги видя!

                        Коментар


                        • #13
                          От: Перфоратор Райдер- нещо олаби въртенето...

                          Еми не знам каква работа се опитвате да вършите с това, но на мен за каквото съм го взел - върши. Взех го именно с идеята да изкара един ремонт вкъщи със сигурно към 200 дупки за изолация + 20тина 25мм за окабеляване, и после колкото - толкова. Само спестеното дупчене с ударна бормашина му изкара парите още на първия ден. Ама си е жив и до днес.

                          Тежък и голям е за възможностите си наистина, ама само депозита за маркова машина тогава ми беше троен, та твърде бързо ги отсвирих.
                          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Перфоратор Райдер- нещо олаби въртенето...

                            Тоя съединител е там за да не чупи машината ръце когато свредлото се захапе някъде. Нормално не работи и не се износва, освен при радикални каръци.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Перфоратор Райдер- нещо олаби въртенето...

                              И моя сдаде там по същия начин, ама си го разглобих, и му натегнах гайката до откат. Мен не ме вълнуват европедалските изисквания според които машините трябва да могат да са безопасни за ползване от гъзоръки хора.
                              А ако ми се случи да ми счупи ръцете(ама надали)-ще си бера сам гайлето.

                              П.П. Това е по-скоро къртач, с възможност и за пробиване на дупки.
                              И аз взех моя с идеята да ми направи ремонта, и ако не броим охлабването-никакви други проблеми досега. Не,ч е много съм го ползвал де, но и определено не е стоял в шкафа без работа.

                              И все пак е от ниския клас машини, да не забравяме.
                              За класа си се представя супер.
                              Има ли желание-има и начин!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X