Обява

Свий
Няма добавени обяви.

С какво да замажа капаците на покрива, отново?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: С какво да замажа капаците на покрива, отново?

    Първоначално публикуван от chris_vicom Преглед на мнение
    Моите ги замазахме с циментова хастарна мазилка - в случая - рофикс 620. Каменните зидарии фугираме със същото.

    Подчертавам, че нямам общо с цитирания производител и не го рекламирам!
    Човек да каже че познаваш някой...................................
    По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

    Коментар


    • #17
      От: С какво да замажа капаците на покрива, отново?

      Първоначално публикуван от chris_vicom Преглед на мнение
      Моите ги замазахме с циментова хастарна мазилка - в случая - рофикс 620. Каменните зидарии фугираме със същото.

      Подчертавам, че нямам общо с цитирания производител и не го рекламирам!
      Това има ли отлепяне от капаците след време, ако се наложи ремонт на целия покрив?

      Коментар


      • #18
        От: С какво да замажа капаците на покрива, отново?

        Ползвал съм няколко пъти Рьофикс 620, по спомен се водеше цокълна, циментова мазилка. Има някаква съставка, като изсипеш сместа във вода, отгоре изплува някаква пепел, трудно се разбърква. Мазал съм цели стени във влажни помещения, не съм забелязал да се пука.
        За покривните капаци, тази есен пазарих едни цигани в Лом, че аз съм тежък, ще потроша керемидите. Накараха ме да купя три торби Баумит Флекс-Уно, да видим докога ще устиска без поправки.

        Коментар


        • #19
          От: С какво да замажа капаците на покрива, отново?

          Есента на моя покрив ги опатках всичките с теракол с фибри.Миналата есен само на места направих поправки,сега замазах всичките.Стана добре и не пука.
          Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X