Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Микровълновата ми печка спря да загрява ?

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Микровълновата ми печка спря да загрява ?

    Първоначално публикуван от Rachido4x4 Преглед на мнение
    Като ти кажат -" 50 лева на започнат час..
    За какво се сещаш ?
    Като каза 'женитба за сервиза' се сещам за един испанец, който дойде до България за да монтира (по-точно да приеме монтажа) на едно просто устройство за да важи гаранцията...
    Плащаш му таксито от тях до офиса да си вземе документите. От там - летището. За късмет - икономична класа. Тук - петзвезден хотел (за щастие само 2 нощувки), но на фона на останалото - това си бе смешна сума... И транспортните разходи по обратния път до вкъщи (през офиса )... Това - транспортните разходи... А за 'труд' - 80 Евро на час от момента в който заключи вратата си в тях до първият му работен час тук. Тук - първите 8 часа работа по 160 Е, а после ако има допълнителна работа - двойна цена, ама няма да работи допълнително повече от +2 часа... През останалото време и нощем докато спи - половин цена - 80Евро... + 100Евро на ден (от заключването от отключването на вратата вкъщи) за храна и т.н.... За връщането му - същата работа - по 80Евро на час до отключването на вратата вкъщи....
    Ако искаш...
    Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
    Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

    Коментар


    • #17
      От: Микровълновата ми печка спря да загрява ?

      Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
      ..
      Ако искаш...
      Ми.....искам,искам и договор поне за една година,[emoji3]

      За 30 лв.трябва да благодариш че е отреагирал толкова бързо.Със подобен проблем на ден,за град като София,можеш да обиколиш три адреса грубо.

      Елементарна сметка,заплата 1200-1500 лв.Осигуровки и данъци 600 лв.Разходи автомобил,инструменти,гориво.
      Тоя техник трябва да прави минимум 3000 лв.приходи,което е 150 лв.на ден на човек,инъче закрива дейността...
      Последно редактирано от Roninn; 24-06-17, 09:44.
      Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
      Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
      Анатолий Пейчинов o8875о9815
      https://dvrbg.com/

      Коментар


      • #18
        От: Микровълновата ми печка спря да загрява ?

        Предпазитела е стинки или лев , но моята , която ми подариха скоро няма предпазител. Само основно почистване навсякъде и паркиране в дълбок резерв. Иначе си караме с друга , купена по нета , втора ръка за 50 кинти , с грил /реотан/. И нещо не разбрах какъв проблем може да има , в режим размразяване. Ние от сто години така си размразяваме рибата и проблем йок.
        П.п. При раьзглобяване , нужно е да се разтоварят кондерите за всеки случай с ламба , защото Явор хубава писа за високоволтовия разряд , който може да опитате......
        Сузуки Витара 1,6 и лодка в морето от мечти.

        Коментар


        • #19
          От: Микровълновата ми печка спря да загрява ?

          Те затова сервизната работа е най-неблагодарна, всеки ти прави сметка на парите
          А като трябва да бръкнеш в прахосмукачка, с която са събирани кучешки лайна, урина и козина, и като се вдигне един фин прашец, мм...

          Коментар


          • #20
            От: Микровълновата ми печка спря да загрява ?

            Стотинки е бушона даже имам няколко в колата .
            Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

            Коментар


            • #21
              От: Микровълновата ми печка спря да загрява ?

              Ми тя нова печка без промоция от този и по- висок клас с две/три години гаранция в магазина е до 120лв. Всеки избира какво, даже и дали да иска 50лв/ч (естествено, само в конкретния случай). Утре е климатик за 6К, ма оня иска 150 тотал за хамалогията.
              А тези простотии се правят от името на всички ни.
              Даника
              Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

              Коментар


              • #22
                От: Микровълновата ми печка спря да загрява ?

                Виждам че изказванията по темата не са малко !
                Лошото е, че след като този бушон струва стотинки и е една от най-често срещаните повреди
                в микровълновите печки, именно някой от вас с повече опит не ме подсети първо да сменя него,
                преди да ходя и да викам майстор в къщи !?

                Коментар


                • #23
                  От: Микровълновата ми печка спря да загрява ?

                  Ти вместо да четеш как си драпаме нещо си, да беше прочел първото мнение, 3' след като я пусна, а и от кой е
                  А тези простотии се правят от името на всички ни.
                  Даника
                  Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                  Коментар


                  • #24
                    От: Микровълновата ми печка спря да загрява ?

                    Ясен е виновен, започнал е да пише поста си чак след две минути. През този отрязък от време,колегата вече е бил с майстор в тях.
                    Sent from my Nokia s fenerche

                    Коментар


                    • #25
                      От: Микровълновата ми печка спря да загрява ?

                      Не колегата си е виновен щото е "мерил" бушона "на око".
                      088455338две
                      "Е нищо не пали като японските, палят като те видят да вадиш ключа от джоба"
                      Джамбазов 2010г..

                      Коментар


                      • #26
                        От: Микровълновата ми печка спря да загрява ?

                        Да се обеси не да се помилва?
                        А тези простотии се правят от името на всички ни.
                        Даника
                        Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                        Коментар


                        • #27
                          От: Микровълновата ми печка спря да загрява ?

                          Първоначално публикуван от Boa Преглед на мнение
                          Виждам че изказванията по темата не са малко !
                          Лошото е, че след като този бушон струва стотинки и е една от най-често срещаните повреди
                          в микровълновите печки, именно някой от вас с повече опит не ме подсети първо да сменя него,
                          преди да ходя и да викам майстор в къщи !?
                          Извинявай но още на първата страница поне 2ма човека ти казаха че най-вероятно е от бушона.
                          When I'm good, I'm very good. When I'm bad, I'm even better!

                          Коментар


                          • #28
                            От: Микровълновата ми печка спря да загрява ?

                            Аз пък си мисля че малко може да се напише по темата оттук нататък.

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X