Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Майстор на парна инсталация за софия

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Майстор на парна инсталация за софия

    Здравейте,предсти ми да слагам котел в къщата,която е над младост4,та се оглждам за майстор по въпроса...Ако имате нещо в предвид,ще съм благодарен за инфото!

  • #2
    От: Майстор на парна инсталация за софия

    О878 86 56 30 тук четящ и не пишещ и той Владо и той понякога му викат дядо (че му е бяла косата, нищо че е доста по-млад), и той джипар, та с това си вади хляба (отопление и климатизация), звънни му ако не друго поне да се окнете на рОднина и да се знете
    0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

    Коментар


    • #3
      От: Майстор на парна инсталация за софия

      Коментар


      • #4
        От: Майстор на парна инсталация за софия

        Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
        О878 86 56 30 тук четящ и не пишещ и той Владо и той понякога му викат дядо (че му е бяла косата, нищо че е доста по-млад), и той джипар, та с това си вади хляба (отопление и климатизация), звънни му ако не друго поне да се окнете на рОднина и да се знете
        Още един глас за Влади. Много точен, много свестен той и екипа му. Дори да е много ангажиран с работа не отказва да даде на място безплатен съвет, който обаче спестява пари.
        В отделна тема ще разкажа на кратко за хубавата работа, която той и неговите момчета ми свършиха.
        За съжаление нямам снимки, но пък ще направя такива на готовия монтаж тези дни.
        Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

        "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X