Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Спешно търся майстор за плочки в баня и под с гранитогрес за София!! И, да е читав!!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Спешно търся майстор за плочки в баня и под с гранитогрес за София!! И, да е читав!!

    Апартамента е чисто нов на шпакловка и замазка, намира се в Младост 4! Плочките са купени мисля, че бяха испански, направен е проект на банята! Отделно има да се слагат и испански полиран гранитогрес 25 кв.м в хола! От обещания наистина ни писна, търсиме свестен човек който ще се постарае да направи, като хората нещата, защото държим това жилище да е луксозно! Ще ви благодаря колеги за помощта! За няколко неща съм се обръщала към вас за помощ и винаги съм получавала идеалния вариант и за колата, и за рожден ден и за огради и за какво ли още не! Отново разчитам на честност и точност! Коректни сме и в плащането и в отношението си! Благодаря ви предварително!

  • #2
    От: Спешно търся майстор за плочки в баня и под с гранитогрес за София!! И, да е чита

    Привет,

    В случай, че все още търсите контакти на майстор, мога на лично да предложа с уговорката после да има мнение .
    Гледам в ляво- няма нищо, гледам в дясно пак няма нищо и си викам: Аааааа тука има нещо!

    Няма вече Диско,няма вече Pinz...

    Коментар


    • #3
      От: Спешно търся майстор за плочки в баня и под с гранитогрес за София!! И, да е чита

      Благодаря за бързия отговор, спешно ни е и наистина търсим сериозен човек /надяваме се на такъв!/! Удобно ли е да се чуете със съпруга ми след час, той тогава ще се прибере - може би е добре да ми оставите телефона на лични! Аз, се казвам Мариана, съпруга ми Иван - дори веднага можеме да ви изпратиме проекта на банята /може би няма да се спазва 100 на 100 ама вече е направен и ни харесва!/ Отново благодаря, че се отзовахте бързо!

      Коментар


      • #4
        От: Спешно търся майстор за плочки в баня и под с гранитогрес за София!! И, да е чита

        Всичките плочки са качествени и не са евтини! Въобще материалите са подсигурени, чакаме да се почне!

        Коментар


        • #5
          От: Спешно търся майстор за плочки в баня и под с гранитогрес за София!! И, да е чита

          Мнение, че ще има - ще има! Младежа работи вече една седмица, нас ни нямаше и го оставихме на самотек, само сина ми е ходил два пъти да види има ли нужда от нещо... Момчето е страхотно, не знам къде и как да напиша мнение и оценка 6+! Нека да свърши и мисля, че можем и ние да му помогнем с търсене и намиране на още работа! А, на вас как да се отблагодаря - чакам идеи!! Даже днес, като се прибрахме от вилата, като че ли вие май му звъняхте, ама не съм сигурна, че нещо на мъжа ми му стана лошо /не от работата!/, а и кученцето беше вече изнервено! Давайте идеи за благодарност!

          Коментар


          • #6
            От: Спешно търся майстор за плочки в баня и под с гранитогрес за София!! И, да е чита

            Първоначално публикуван от Marianski Преглед на мнение
            Давайте идеи за благодарност!
            $$!

            Коментар


            • #7
              От: Спешно търся майстор за плочки в баня и под с гранитогрес за София!! И, да е чита

              Ако ме питате за цената, тъй като смятам, че е това! Цената е разумна за работата, материалите и сроковете, дори смятам, че е съвсем разумна!

              Коментар


              • #8
                От: Спешно търся майстор за плочки в баня и под с гранитогрес за София!! И, да е чита

                Първоначално публикуван от Marianski Преглед на мнение
                Ако ме питате за цената, тъй като смятам, че е това! Цената е разумна за работата, материалите и сроковете, дори смятам, че е съвсем разумна!
                Ти питаш.
                Аз само гадая!

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X