Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бодиясване на стари мебели

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Бодиясване на стари мебели

    Здравейте, интересува ме някой правил ли е тази процедура и какво е използвал да освежи старите мебели. Ползвах търсачката и ми излезе боядисване на мебели със латекс, като вариант. Благодаря за всяка насока

  • #2
    От: Бодиясване на стари мебели

    кави са мебелите: талашит, ПДЧ, МДФ, чам, масив??? в момента в какво състояние са?
    ________________________________________________
    Subaru OUTBACK 2,5
    Hyundai TUCSON 2.0

    Коментар


    • #3
      От: Бодиясване на стари мебели

      Всичко може, и декупаж може, стига да подхожда на стила и на вкуса на собственика.
      The Flat Earth Society has members all around the globe.

      Коментар


      • #4
        От: Бодиясване на стари мебели

        Здравейте, холна секция и кухненски шкафове стари от ПДЧ според мен. Иначе са здрави имат тук там малки забележки от годините, но нямат счупено или откъртено.
        Последно редактирано от a_andreew; 02-03-17, 12:43. Причина: Допълване

        Коментар


        • #5
          От: Бодиясване на стари мебели

          Аз предпочитам акрилни боички, има голяма палитра цветове и не мирише гадно в къщи, докато се работи с тях.
          The Flat Earth Society has members all around the globe.

          Коментар


          • #6
            От: Бодиясване на стари мебели

            Кухненски шкафове стари съм виждал облепени с фолио и става доста прилично.
            ________________________________________________
            Subaru OUTBACK 2,5
            Hyundai TUCSON 2.0

            Коментар


            • #7
              От: Бодиясване на стари мебели

              Каквито и да са , първото е да осигуриш адхезията: всякакви гланцове от стар лак, от меламин,и каквото там покритие е , трябва да се матират. После вече варианти бол. Правил съм с латекс+ лак , с водоразтворими бои, с байц+лак, с масло за дърво.
              Дай снимки и дефинирай твоята цел.

              Коментар


              • #8
                От: Бодиясване на стари мебели

                Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение
                Кухненски шкафове стари съм виждал облепени с фолио и става доста прилично.
                Това е първоначалния ефект. След време се поразлепва тук-там и са за изхвърляне.
                Dacia Duster 1.5 dci 4х4 (екзотичен автомобил)

                Коментар


                • #9
                  От: Бодиясване на стари мебели

                  Първоначално публикуван от a_andreew Преглед на мнение
                  Здравейте, холна секция и кухненски шкафове стари от ПДЧ според мен. Иначе са здрави имат тук там малки забележки от годините, но нямат счупено или откъртено.

                  От ПДЧ до ПДЧ , има разлика , ако е с покритие от фурнир , става , но ако е меламин , почти нищо не става.
                  В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

                  Коментар


                  • #10
                    От: Бодиясване на стари мебели

                    Първоначално публикуван от Вива ViRuS4eto Преглед на мнение
                    Аз предпочитам акрилни боички, има голяма палитра цветове и не мирише гадно в къщи, докато се работи с тях.
                    , Подкрепям това мнение, скоро реставрирах старо антре + 4 врати(всичко масивен дъб от 50-те години) с акрилна боя.Клиента ми само каза ааааххх+кииихххх 2-ма алековци по собствено усмотрение над оферираната цена.Мога да споделя и марката на лично.
                    Гледам в ляво- няма нищо, гледам в дясно пак няма нищо и си викам: Аааааа тука има нещо!

                    Няма вече Диско,няма вече Pinz...

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X