Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Заварена или плетена оградна мрежа с ПВЦ покритие

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Заварена или плетена оградна мрежа с ПВЦ покритие

    Здравейте колеги,
    Тази година съм решил да сменя цялата мрежа на оградата на къщата, която е с лице към пътя - грубо около 37 метра, разделени от порта в съотношение 16 метра и 21 метра. Коловете са здрави, има си бетонов фундамент, просто единия участък, този от 21 метра е доста стара и ръждясала, другата е ок, но като сменям ще е всичко наведнъж. Отделно искам да сложа поцинкована с ПВЦ покритие, предполагам зелена на цвят, казват че била вечна....... Та въпроса е каква да бъде - плетена или заварена ? Заварената е на топчета по 25 метра срещу такива от по 10 метра за плетената и за моите цели се вписва идеално, без да има снадки на всеки 10 метра както е при плетената. Освен това заварената е и по-евтина от плетената, а и по мое мнение като че ли изглежда малко по-съвременно и модерно от добрата стара плетена мрежа. Единствено не знам дали заварената може да се монтира под лек наклон, който при мен варира от 0 до около 5-6 градуса по цялата дължина, в момента е плетена и няма никакви проблеми.

    Какво е мнението на специалистите, коя да избера?
    2018 KIA Sportage 1.6T AWD GT Line
    2007 AUDI A6 3.0TDI S-Line Quattro
    2007 HOMDA FMX 650

  • #2
    От: Заварена или плетена оградна мрежа с ПВЦ покритие

    Плетената се съединява и си става колкото искаш дълга. Така че се продава на 10м да не те безпокои.

    Коментар


    • #3
      От: Заварена или плетена оградна мрежа с ПВЦ покритие

      От къде мога да купя оградна мрежа на ниска цена в София или региона? Търся да бъде плетена, по възможност от хубав материал, да не се налага след една година да се сменя.

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X